kesilmiş cezalarım warmı yokmu nerden öğrenirim?

EvolutionX

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
görkem cezalar hemen işlenmiyor o yüzden görünmüyor 2 yıl 3 yıl sonra işlenebiliyor bilgisayarlara bu yüzden yeni uygulama olan online ceza çıkartıldı
inşallah cezan yoktur hemşo bende 3 tane radar cezası var şuanda hala daha yatırmadım :)

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Görkem nasılsın? Görüşemedik epeydir, arada Berker bizim limana geliyor, bugünde bizdeydi... Konuya gelince, Yasin'in dediği gibi yoğunluktan dolayı cezalar yıllarca kayda geçemiyebiliyor. O yüzden vergi dairesinden bile ulaşamıyabilirsin değil netten görmek. Yılbaşında on-line sisteme geçilecekmiş, hatta bir kısım vergi dairesi ve polis memuru bu konuda eğitime tabi tutulmuş. Yapacağın şu, elinde ceza makbuzu varsa, plakanın kayıtlı olduğu vergi dairesine gidip işlettirecek ve ödeyeceksin.selamlar...

61TS061

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
görkem cezalar hemen işlenmiyor o yüzden görünmüyor 2 yıl 3 yıl sonra işlenebiliyor bilgisayarlara bu yüzden yeni uygulama olan online ceza çıkartıldı
inşallah cezan yoktur hemşo bende 3 tane radar cezası var şuanda hala daha yatırmadım :)

ya kardeşim ceza yeriz hepimiz trafik bu o önemli deil bnm bunaldığım nokta cezamız varmı yokmu bilmiyoruz.. ilerde başımıza iş açılmasa..

61TS061

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Görkem nasılsın? Görüşemedik epeydir, arada Berker bizim limana geliyor, bugünde bizdeydi... Konuya gelince, Yasin'in dediği gibi yoğunluktan dolayı cezalar yıllarca kayda geçemiyebiliyor. O yüzden vergi dairesinden bile ulaşamıyabilirsin değil netten görmek. Yılbaşında on-line sisteme geçilecekmiş, hatta bir kısım vergi dairesi ve polis memuru bu konuda eğitime tabi tutulmuş. Yapacağın şu, elinde ceza makbuzu varsa, plakanın kayıtlı olduğu vergi dairesine gidip işlettirecek ve ödeyeceksin.selamlar...

saol abi ya nolsun iş güç biliyosun.. sen artık gel bi ara açtın arayı baya.. abi bizim konuyla ilgili ztn ceza elimde olsa içim rahat edecek.. bi kazaya karıştım ordan bana ceza yazdılarmı bilmiyorm.. ilerde başımıza sıkıntı çıkmasa..

EvolutionX

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tahminimce kayıtlara geçildikten sonra işlemler başlar başına dert açacağını sanmıyorum hemşo