Ankara da LPG pompa üçkağıtcılığı

thekinger1

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o gazı araca basan bi pompa var değil mi? senin gördüğün dışardaki şey değil yani. motor anlayacağın elektrikle çalışıyo... eğer fazlar ters girerse pompa ters döner ve gaz basamaz..

umarım anlatabildim...
anladım anlamasınada bu senin dediğini yapmaları kısa süreli olarak mümkünmü?bi bassın bir basmasın şeklinde?

sitkiuysal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her akaryakıt veya lpg alışınızda km yi sıfırlayın ve aldığınız yeri değiştirmeyin.sorun büyük ölçüde değişecektir.benim başıma böyle birşey hiç gelmedi umarımda gelmez.

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vay be yorum dahi yapamıyorum artık...Benzin zaten almış başını gidiyor birde böyle dümenler adamı sinir stres sahibi yapıyor valla.eskiden shell kullanırdım yoluma ters geldiği için bırakmıştım.Bp deseniz zaten hiç yanaşmam...ne bilim herzaman aldığım yer aynı pompa petrol ofisi...Böyle haksız kazanç elde edenlerin o para nasıl kursaklarından geçiyor nasıl çocuklarına yediriyor o parları anlayamıyorum.Kul hakkını bu kadar mı unuttu bu insanlar....yok yaaa ben diyorum zaten eskiden iki tekere binerdim bırkmıştım,ama artık zamanı geldi gibi gene iki tekere binicez...Ülkemizde benzinli araca binmek bir lüks haline geldi.Kaldıki araçlarına gaz bağlatan vatandaş,ekonomi , tasarruf yapmak için elinden geleni yapıyor ama böyle kanı bozuk insanlar haklarına tecavüz ediyorlar.Yemin olsun sıktı artık......

emrekoc1978

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şerifsiz bunların hepsi...Ben Denizlide Her zaman SÜmer kavşağındaki OPetten veya Emniyet müdürlüğü karşısındaki OpetTen alıyorum ve her aldığımda km yi sıfırlıyorum..Ortalamam hiç değişmedi... Opeti tasiye ederim.. Bp'ye ( özellikle pekdemir diye bir yer var hayatta gitmiyom )