kaza yaptım

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar,
bugün akşam trafikte bir kaza geçirdim başka bir astra j li arkadaş sağa dönmek isterken zaten dar olan yerde önce yanıma geldi sonra benim geçmemi beklemesi gerekirken durduğum yerde gitti sağını kontrol etmeden dar aldı bende çarpıcağını tahmin ettiğim için önce bekledim sonra korna çaldım hiç sallamadı ve sağa dönerken üstüme çıktı onun sağ arka kapıdan akra çamurluğa kadar benimde sol ön tampon sol ön çamurluğa kadar götürdü en son sonuna kadar korna çalmama rağmen hala gitmeye çalışıyordu neyse çıktık baktık benim tampon boyası ve sol ön çamurluk hasarlı allahtan çamurlukta pek birşey yok ama tampona boya şart.

ևok trafik olduğu için tutanakta tutmadık arkadaş telefonunu  verdi bende plakasını aldım araçta da opel gerçek yazısı vardı nasıl bir yol izlemem lazım önerileriniz bekliyorum hava yağmurlu olduğu için foto çekmedim.

Ayrıca bizim siteden ise bana ulaşır umarım.

08122011067.jpg

08122011068.jpg

08122011069.jpg

edit:resimler eklendi

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: kaza yaptım

geçmiş olsun
keşke tutanak tutsaydınız ve fotoğraf çekseydiniz
çünkü sizin hasarınızın tamamını karşı tarafın sigortasından karşılanırdı
bu durumda siz aracınızı servise ya da autoking yaptırıp ücretini elden size çarpan araç karşılayacak
kendi hasarını da yine kendisi karşılayacak
tampon olması en azından kaporta kadar önemsenecek derecede önemli değil
tekrar geçmiş olsun

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun,büyük birşey olmaması sevindirici. En geç yarın araç sahibi ile buluşun ve tutanağı düzenleyin, resim çekseydiniz daha iyi olurdu ama resim çekme gibi bir zorunluluk yok diye biliyorum. 

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
geçmiş olsun
keşke tutanak tutsaydınız ve fotoğraf çekseydiniz
çünkü sizin hasarınızın tamamını karşı tarafın sigortasından karşılanırdı
bu durumda siz aracınızı servise ya da autoking yaptırıp ücretini elden size çarpan araç karşılayacak
kendi hasarını da yine kendisi karşılayacak
tampon olması en azından kaporta kadar önemsenecek derecede önemli değil
tekrar geçmiş olsun
sağolun Hakan bey arkadaşa umarım ulaşırım arıycam zaten bakalım ne diycek yaptığı hatanın arkasında durur umarım auto king e göstericem ama mini onarıma biraz zor alırlar çarpanda telefonuma çıkmazsa kaskodan yaptırıcam ama 1 ay beklemeyi düşünüyorum en azından kasko poliçesi yenilensinde hasarsızlık alıyım diye gelecek sene ama opel gerçekten ulaşabileceğimi umut ediyorum yada belki direk çıkar telefona

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun malum bu yagışlı havalarda trafik hiç olmadığı kadar tehlikeli oluyor ama keşke trafik felan dinlemeyip tutatank yada resim çekseydiniz o zman herşey kendi kendine olurdu en azından kaskonuzdan aracınız yapılır daha sonrada sizin kasko nuz o aracın poliçesinden söke söke alırdı hemde fazla fazla
üzgünüm ama  şuan siz sadece o kazazedenin insafına kalmışsınız çünkü ortada ispat yok ha MOBESE yada EDS varsa orası ayrı en kötü ordan sonuç alınır   031blaa

esad J

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

plastik tamponda 4 tane 15 cmlik mini onarım hakkınız var ben daha yeni kullandım ordan biliyorum

tamponumda yırtık vardı ve deformasyon vardı yeni gibi yaptılar ve kaskom bozulmadı

ters bir durumda mini onarım hakkınızla yaptırabilirsiniz

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

en azından kaza anını fotoğraflasaydınız tutanağı atıyorum yarın ya da düzenleyebilirdiniz
umarım düzgün bir insandır ve yaptığı hatayı bir insani görev olarak düzeltme yoluna gider
mümkün mertebe de kaskonuzu bozdurmamaya çalışın, mini onarım mini olmasına rağmen tamponda
baya bir hasarı karşılıyor
Size herhangi birşey olmamış önemli olan bu, tampondaki uygulamalarda herhangi bir değer kaybı yaşanmıyor zaten

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bilenler için söyliyim plaza otelin orda ışıklarda oldu kaza karşı taraf kendi aracına bakmadı bile zaten benimkine baktı telefonunu verdi ve gitti bende yağmurda pek birşey göremedim  20-25 yaşlarındaydı ortalama bizim forumdan olabilir belki
mobese olabilir belki ama kayıtlara nasıl ulaşırım bilmiyorum birde tampon sadece şuanki görüntüde boya istiyor göçük vs yok gibi kendi kaskomdan yapılsa bozmama ihtimali var mı?

esad J

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
bilenler için söyliyim plaza otelin orda ışıklarda oldu kaza karşı taraf kendi aracına bakmadı bile zaten benimkine baktı telefonunu verdi ve gitti bende yağmurda pek birşey göremedim  20-25 yaşlarındaydı ortalama bizim forumdan olabilir belki
mobese olabilir belki ama kayıtlara nasıl ulaşırım bilmiyorum birde tampon sadece şuanki görüntüde boya istiyor göçük vs yok gibi kendi kaskomdan yapılsa bozmama ihtimali var mı?

sabah 9.30 da bırakın akşam 17.30 da eskisi gibi olur

daha bu hafta yaptırdım aracı göçük yoksa hiç sıkıntı yok

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

herkese teşekkürler mert bu mini onarımı biliyorum daha önce 3 hakkımı kullandım auto king de 1 hakkım kaldı yapabilirler belli olmaz ama 1 karış kuralı var auto king de ve benim hasar farlar ile sis farı arasındaki ve sis farı altında kalan bölümde boya çıkmış durumda siyahlıklar var belki sadece onun boyasıdır bilmiyorum ama 10-15 cm var yani farın ordan çamurluğa kadar gidiyor hasar ama boya kalkan yerler farın oralarda