kaza yaptım

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş
Ynt: kaza yaptım

astraowner link' Alıntı:
bilenler için söyliyim plaza otelin orda ışıklarda oldu kaza karşı taraf kendi aracına bakmadı bile zaten benimkine baktı telefonunu verdi ve gitti bende yağmurda pek birşey göremedim  20-25 yaşlarındaydı ortalama bizim forumdan olabilir belki
mobese olabilir belki ama kayıtlara nasıl ulaşırım bilmiyorum birde tampon sadece şuanki görüntüde boya istiyor göçük vs yok gibi kendi kaskomdan yapılsa bozmama ihtimali var mı?
verdiği telefon numarasını aradınız mı ulaşılabiliyor mu denediniz mi peki.dilerseniz yarın sizin adınıza plaka sorgulama yaptırabilirim.aracın kime ve nereye ait olduguna dair

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

telefonunu almışsınız tekrar aradınız mı acaba doğru telefon mu diye ?
zaten plakası da var galiba
mobese kayıtları için emniyete dilekçe veriliyor sanırım
hatasını kabul ettiyse her türlü plaka ya da telefonla ulaşırsınız
mini onarıma girmez ise kaskonuz bozulur, o yüzden hasarı karşı taraftan temin etmeye çalışın
ben de arka tamponda çatlak vardı, orjinali gibi yaptılar gözlerime inanamamıştım yapıldıktan sonra

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tolgahan06 link' Alıntı:
[quote author=astraowner link=topic=3068.msg67644#msg67644 date=1323291034]
bilenler için söyliyim plaza otelin orda ışıklarda oldu kaza karşı taraf kendi aracına bakmadı bile zaten benimkine baktı telefonunu verdi ve gitti bende yağmurda pek birşey göremedim  20-25 yaşlarındaydı ortalama bizim forumdan olabilir belki
mobese olabilir belki ama kayıtlara nasıl ulaşırım bilmiyorum birde tampon sadece şuanki görüntüde boya istiyor göçük vs yok gibi kendi kaskomdan yapılsa bozmama ihtimali var mı?
verdiği telefon numarasını aradınız mı ulaşılabiliyor mu denediniz mi peki.dilerseniz yarın sizin adınıza plaka sorgulama yaptırabilirim.aracın kime ve nereye ait olduguna dair
[/quote]
verdiği telefon numarası kullanımda yarın bende sorgulama yaptırıcam ama sonuç alamazsam haber veririm sağolun t

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu arada numara turkcell sanırım turkcellde sorgulama nasıl yapılıyordu bilen var mı?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
bu arada numara turkcell sanırım turkcellde sorgulama nasıl yapılıyordu bilen var mı?

Merak ettiğiniz Turkcell numarasını yazıp 7777’ye göndererek (Örnek: 5XXXXXXXXX -> 7777), Turkcell Online İşlemler ’de Bilgi Sorgulama menüsünden Bilinmeyen No’yu seçerek, 11832’yi arayarak (Bir aramada en fazla 5 numara veya Ad-Soyad sorgulanabilir) ya da wap.turkcell-im.com.tr ’deki WAP İşlem Merkezi'nden öğrenebilirsiniz.

7777’ye gönderdiğiniz bilinmeyen numara sorguları 99 kuruş, Turkcell hatlı cep telefonunuzdan 11832'ye yapacağınız aramanın ücreti ise dakika başına 1,25 TL'dir.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

533 lü olmasına rağmen hat rehbere kayıtlı değil diyor sanırım numara taşınmış

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gecmiş olsun gercekten. ancak bencede fotograf ve tutanak tutmakta fayda var. insanlar sonradan inanılmaz çirkeflik yapıyor. Bu arada iki astra J nin kazası da ne rastlantı ama. büyük bir zarar olmaması ve size bir şey olmaması sevindirici. tekrar geçmiş olsun

ayca07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

büyük geçmişler olsun....
kazayı anlatışınızdan şey düşündüm, acaba diğer sürücünün kör noktasında mı kaldınız?
malum araçlarımızın ciddi bir kör nokta problemi var, bu da beni biraz ürkütüo  :-X