kaza yaptım :(

rehaizmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun

ErSN 39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana 3000 tl ye yakin masraf cikar dediler faturayi alinca yazarım acaba kac günde verirler bana aracı tam bir şey söylemediler :/

benim araç 7 gün yattı izmirden radyatör bekledik 3 günde geldi bide benim kaza yaptığım hafat baya bi hasarlı araç vardı serviste hergün gidip başlarına kakmama rağmen 7 gün yattı araba. zaten ilk 2 gün exper beklendi gelmedi beyfendi o gelmeyince sparişte veremediler ondan uzadı. işte küçük servis küçük şehir olunca böle. ist. bi opal ataköy bunlarda 3-4 günde çıkar diye tahmin ediyorum.

giderro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
büyük geçmiş olsun kardeşim, esp olsun olmasın fizik kanunlarını hiç bir sistem değiştiremez malesef, allahtan başka bir araç sana gelip çarpmamış, umarım kafanda kötü bir yer etmez sana daha çok cesaret verir...

billo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun ama anlamadıgım 70 le falan nasıl döner araba bende şile yolunu çok kullanıyorum hatta pazarda ordaydım 100 altına inmem şaşırdım

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O viraj ikeadan çıktından sonra çevre yoluna giden viraj.Bundan yaklaşık 5 sene önce babam oradan geçerken bana bak burası çok tehlikeli ilerde buradan geçerken dikkatli ol demişti. Bende yahu ehliyet almama 3 sene var neden söyledi acaba demiştim ki o 3 sene göz açıp kapayıncaya kadar geçti ve ben o viraja girmek zorunda kaldım :D. Acayip bir yer bilmeyen için berbat bir viraj önce hafif gibi gözüküyor sonra sertleştiğini fark ediyorsunuz ki sanırım siz orada bastınız frene. Daha sonra yolun bildiğin U çizdiğini farkediyorsun :D ama gereksiz fren yapmışsınız 60-70 le çok rahat dönerdiniz. Fotoğraflarda da gözüküyor bariyerlere bakarsanız hepsi farklı. Sürekli kaza oluyor sürekli bariyer değişiyor orada.

Çok geçmiş olsun.

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
Büyük geçmiş olsun kardeşim,Rabbim beterinden korusun.

franzferdinand

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O viraj ikeadan çıktından sonra çevre yoluna giden viraj.Bundan yaklaşık 5 sene önce babam oradan geçerken bana bak burası çok tehlikeli ilerde buradan geçerken dikkatli ol demişti. Bende yahu ehliyet almama 3 sene var neden söyledi acaba demiştim ki o 3 sene göz açıp kapayıncaya kadar geçti ve ben o viraja girmek zorunda kaldım :D. Acayip bir yer bilmeyen için berbat bir viraj önce hafif gibi gözüküyor sonra sertleştiğini fark ediyorsunuz ki sanırım siz orada bastınız frene. Daha sonra yolun bildiğin U çizdiğini farkediyorsun :D ama gereksiz fren yapmışsınız 60-70 le çok rahat dönerdiniz. Fotoğraflarda da gözüküyor bariyerlere bakarsanız hepsi farklı. Sürekli kaza oluyor sürekli bariyer değişiyor orada.

Çok geçmiş olsun.
sagolun..
ikea her hafta gittigim yer virajin keskinligi hakkinda bilgim vardi viraja girdigimde hizim en fazla 80 di ama arkayi hemen birakinca panik yapip frene basinca bildiginiz formula 1 araclari gibi spin attim sonra arabanin bariyerlere yoneldigini gorunce var gucemle frene bastim zaten resimlerde fren izlerim cok belli