kaza yaptım :(

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
geçmiş olsun Allah beterlerinden saklasın

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Geçmiş olsun arkadaşım cana gelmesinde mala gelsin. Allah daha kötülerinden korusun.

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
siz plotajınız sayesinde kurtulmusunuzdur ben o kadar şanslı değildim :)

Tekrardan geçmiş olsun Allah beterinden sakınsın..

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun. hava yastıklarının açılması için önden belli açı ile darbe alınması gerekli. yanlış bilmioyrsam 60 derece olması gerek.

Son düzenleme:

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmis olsun .keske olmasaydi demek geliyor insanin icinden ama kaza bu geliyorum demiyor.önemli olan senin sagligin..

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmış olsun

ErSN 39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun. 6 ay önce bende buna benzer bir kaza yaptım ama benim araç yolda kaydı kaydı çamura saplandı hızım 60-70 falan dı benimde hava yastıkları açılmadı servise sorduğumda belli açı gerekiyor dedi hem patlamamsı daha iyi dedi patlasaydı baya bi uğraş veriyormuş aracın içi beyaz bi toz ile kaplanıyormuş ve kazadan sonra yaklaşık 30 dk geçici sağırlık yapıyormuş. aman allah yaşlatmasın daha beterinden korusun. bide servis kaç lira çıkartıcak bi söylersen sevinirim mrk ediyorum benim; ön tampon turbo radyatörü ve radyatör, sol ön sis, bide antifirizi falan filan değişti 3200 tl masraf çıkardılar kaskom anlaşmalıymış 2850 tl fatura kesildi.

Son düzenleme:

franzferdinand

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun. 6 ay önce bende buna benzer bir kaza yaptım ama benim araç yolda kaydı kaydı çamura saplandı hızım 60-70 falan dı benimde hava yastıkları açılmadı servise sorduğumda belli açı gerekiyor dedi hem patlamamsı daha iyi dedi patlasaydı baya bi uğraş veriyormuş aracın içi beyaz bi toz ile kaplanıyormuş ve kazadan sonra yaklaşık 30 dk geçici sağırlık yapıyormuş. aman allah yaşlatmasın daha beterinden korusun. bide servis kaç lira çıkartıcak bi söylersen sevinirim mrk ediyorum benim; ön tampon turbo radyatörü ve radyatör, sol ön sis, bide antifirizi falan filan değişti 3200 tl masraf çıkardılar kaskom anlaşmalıymış 2850 tl fatura kesildi.

bana 3000 tl ye yakin masraf cikar dediler faturayi alinca yazarım acaba kac günde verirler bana aracı tam bir şey söylemediler :/