Kasko Hakkında....

ToBeCaReFuLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhabalar kaskomu yeniliycem Ak Sigorta 920.00 tl fiyat verdi bildiğim kadarıyla %40 hasarsızlık indirimim var. Fiyat sizce nasıl. Full kasko ve hasar durumunda yetkili servisden orjinal parça takılacak. Poliçeye eklemem gereken başka şeyler varmıdır? Birde ak sigorta nasıldır. İlk defa ak sigortadan kasko yaptırcam. Yardımcı olursanız sevinirim.

delikadir24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kasko Hakkında....

ToBeCaReFuLL link' Alıntı:
Herkese merhabalar kaskomu yeniliycem Ak Sigorta 920.00 tl fiyat verdi bildiğim kadarıyla %40 hasarsızlık indirimim var. Fiyat sizce nasıl. Full kasko ve hasar durumunda yetkili servisden orjinal parça takılacak. Poliçeye eklemem gereken başka şeyler varmıdır? Birde ak sigorta nasıldır. İlk defa ak sigortadan kasko yaptırcam. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bende dün gittim kasko fiyatı aldım bi çok firmadan en ucuzunu Ak sigorta oldu. Ve henüz % 30 indirimim olmasına rağmen 690 TL Fiyat verdiler bende oraya yaptıracam herhalde
Zorunlu Sigortamı da Allianz a 260 TL ye yaptırdım.

Saygılar...

ToBeCaReFuLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

delikadir24 link' Alıntı:
Bende dün gittim kasko fiyatı aldım bi çok firmadan en ucuzunu Ak sigorta oldu. Ve henüz % 30 indirimim olmasına rağmen 690 TL Fiyat verdiler bende oraya yaptıracam herhalde
Zorunlu Sigortamı da Allianz a 260 TL ye yaptırdım.

Saygılar...

Sizin aracınız hangi donanım...

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

trafik sigortası içi axa sigortadan 230tl fiyat aldım. Kasko için axadan fiyat bekliyorum, gelince paylaşacağım

goxb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İstanbul için iyi gibi. Ben az önce yenilettim, 2010 Enjoy Plus 115 Hp, %50 hasarsızlık+%17 meslek indirimi+ %3 peşin indirimi 615 TL ye Kasko, 168 TL ye Trafik sigortası yaptırdım. Şehir Kastamonu. Grupama'dan.

delikadir24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sohayli link' Alıntı:
donanımla ilgisi yoktur arkadaş Erzincan da ikamet ediyor galiba. Risk düşük olduğu için kasko ucuz.

Aslında Erzincan da çok kaza oluyomuş die riskli bölge diyorlar ama Ak sigorta farklı çıktı. Diğerlerinden sorgulamamda 1.100 ile 1.500 arası çıktı genelde.

Kasko düşünenler için Ak sigortadan teklif almayı unutmayın.  045thumbsup

Saygılar...