Kasko Fiyatları

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kasko Fiyatları

sigortacımla görüştüm. allianz sigorta. 47500 araç fiyatı üzerinden %65 hasarsızlık - meslek indirimi + deprem klozu 475tl tutuyor. aracı bu kez eşimin adına aldığımız için sürücü indirimi alamıyorum maalesef, (sürücü indirimi yanlış hatırlamıyorsam 5yıllık ehliyet ve 30 yada 35 yaş üstünde olmak şartıyla) daha önceki araç benim adıma kayıtlı olduğu için o da vardı. sürücü indirimi de olsaydı 425tl civarında olacaktı kaskom.
(not: uzun süreli tamirlerde küçük bir araç verecekler, orta halli bir araç istersem 485-490 civarında olacaktı kasko fiyatı, bu göz ardı edilebilir bir risk hem zaten geçici bineceğim aracın kalitesinden bana ne. Allah ihtiyaç göstertmesin)
(not2: arkadaşlar evinizi de sigortalatın tavsiye ederim 150-160 tl gibi bir fiyat. hırsızlık, arıza vs. vs. hepsi garanti altında. hatta misal misafirliğe gittiniz çocuğunuz komşunun lcd televizyonu kırdı O da sigorta kapsamında  ;) )

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
sigortacımla görüştüm. allianz sigorta. 47500 araç fiyatı üzerinden %65 hasarsızlık - meslek indirimi + deprem klozu 475tl tutuyor. aracı bu kez eşimin adına aldığımız için sürücü indirimi alamıyorum maalesef, (sürücü indirimi yanlış hatırlamıyorsam 5yıllık ehliyet ve 30 yada 35 yaş üstünde olmak şartıyla) daha önceki araç benim adıma kayıtlı olduğu için o da vardı. sürücü indirimi de olsaydı 425tl civarında olacaktı kaskom.

çok iyi fiyat almışsınız %65 hasarsızlık iyi indirim sağlamış

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

erdem link' Alıntı:
[quote author=hllb link=topic=191.msg16323#msg16323 date=1300276791]

çok iyi fiyat almışsınız %65 hasarsızlık iyi indirim sağlamış
[/quote]
evet öyle oldu. bir de bazen acentanın da ufak bi indirimi söz konusu oluyor sanırım. sağolsun yaklaşık 10 yıldır sigortacım elinden gelen indirimi yapıyor.

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

akcaylıastra link' Alıntı:
[quote author=dogukank link=topic=191.msg18059#msg18059 date=1300710150]
euroka full+full kasko ne kadar bilen varmı acaba?

GARANTİ BANKASI BANA EUROKA BANA 1750 FİYAT VERDİ

[/quote]

bankaların verdiği fiyatlar genelde çok yüksek oluyor

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

avukatakın link' Alıntı:
full + full kasko axa da benim akraba sigortacı 1000 tl  ye yaptı kaskomu. (  ilk kaskom hasarsızlık iindirimi  almadığım halde bu fiyat)  kasko yaptıracaklara yardımcı  olabilirim

sn avukatakın inanılmaz bir fiyata yaptırmıssınız. nasıl oldu bu is anlamadım. istanbul'da degil misiniz?=

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

avukatakın link' Alıntı:
seneye kaksonuzu yaptırmada isterseni zyardımcı olurum başka arkadaşların şehirdışı kaksolarını yaptırmıştık uygun fiyata
walla teşekkur ederim... ama gerçekten çok ilginç geldi bana..... hakikaten full+full kasko mudur? deprem klosu, yangın, sabotaj, hersey var mı?