Kasko Fiyatları

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kasko Fiyatları

ugurer53 link' Alıntı:
Valla ben aracı 2 ay oldu alalı. Daha önce hiç aracım yoktu. Kasko AXA sigortadan yaptılar 1798 tl mavi kasko mu ne. Seneye kadar kaza yapmazsam (Allah korusun) %30 indirim varmış. 
bu ne arkadaş yahu. vallahi forum hizmeti olarak bu kasko işine de el atacağım sanırım, bu ne yaa insanları kazıklıyorlar boyle 1798tl ne mavisiymiş bu. sizin yaş kaç? araç sıfırmı alındı? 2.elmi? pertten mi aldınız? çok yüksek bu

ugurer53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
bu ne arkadaş yahu. vallahi forum hizmeti olarak bu kasko işine de el atacağım sanırım, bu ne yaa insanları kazıklıyorlar boyle 1798tl ne mavisiymiş bu. sizin yaş kaç? araç sıfırmı alındı? 2.elmi? pertten mi aldınız? çok yüksek bu

Yaş 27 araç sıfır.

Fables

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
500 olmasın o? 5000e kadar hasarsizligin bozulmamasi cok iyi.
500 değil 5000 tl bende sölediklerinde inanmamıstım ama sözleşmede gösterdi sigortacı

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yaş 27 olmak üzere. axa genişletilmiş mavi kasko verilen net fiyat 1210 tl.
hasarda pert oranı %19
araçlar sistemden zaten otomatik fiyat alıyor ( devlet tarafından)
aracın muadil fiyatı = 63.275 tl

groupama sigorta
hasarda pert oranı :'' bunu henüz öğrenmedim. yalan olmasın. öğreninde editlerim''
araç muadili ; 63.250 tl
fiyat : 1090 tl.
iştirak personel indirimi ile birlikte = 887 tl

arkadaşlar kaskonuzu yaptırırken mutlaka araç hasar oranlarını sorunuz. unutmayın aynı zamanda trafik sigortanız 25.000 tl civarına kadar hasarınızı karşılamakla yükümlü.

iurista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ak sigortadan ikinci yıl kaskomu yaptırdım.. genişletilmiş kasko.. kaza yapmadım çok şükür.. 780 tlye mal oldu..
100 tl de neovadan karşı tarafın zararını 250.000 tl ye kadar karşılaması için kasko yaptırdım.. daha evvelki kaskom sompo japan idi.. 900 tl teklif verdi.. ak sigorta hem ucuz hem de güvenilir diye yaptırdım..

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ilk kaskom 1400 tl idi ikinci kaskoma 5-6 ay kaldı henüz Allaha şükür bir hasarım yok acaba ne kadara düşer merak ettim daha ilk kaskom sisteme daha önce hiç girişim olmadı

ugurer53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yaaa benim kaskom neden o kadar fazla tuttu. 1798 TL Yaş 27 ilk aracım ve ilk kasko yaptırışım. Normal mi sizce. Benim ki de AXA mavi kasko.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ikinci kaskomu da yaptırdım . groupama süper oto kaskosu 680TL 8taksit. trafik sigortası 241 tl o da groupama. ilk kaskoda groupama da yapıldığı için ilk yapılan tarihten itibaren 36 ay için de groupama kaskodan devam etmek şartı ile hasar kaydı tek seferde %80 ve üzeri çıkarsa aracın sıfır bedeli kadar ödeme yapılır.

iurista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ugurer53 link' Alıntı:
Yaaa benim kaskom neden o kadar fazla tuttu. 1798 TL Yaş 27 ilk aracım ve ilk kasko yaptırışım. Normal mi sizce. Benim ki de AXA mavi kasko.
bence normal hocam benim de ilk kaskom 1500 tl civarında idi..  benim de yaş 27... 30 yaş muhabbeti kötü oluyo..