Kasko Fiyatları

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kasko Fiyatları

Kaza yaptimmi ilk yil aracin sifir degeri
İkinci yil yani 2012 model arac aldiniz
2013 yilinda araciniz 1 yil eskidigi icin
Aracin piyasa degeri odenir.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Groupama geçen yıl 1100 tl yaptırmıştım %30 hasarsızlığım vardı bir önceki aracımdan 12 temmuzda kaskom bitiyor. yine fiyat aldım %40 hasarsızlık 1050tl fiyat verdiler. birkaç yere daha sordum 1400,1500,1600,1800 öyle gidiyor mübarek yine groupamadan yaptıracağım.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
Groupama geçen yıl 1100 tl yaptırmıştım %30 hasarsızlığım vardı bir önceki aracımdan 12 temmuzda kaskom bitiyor. yine fiyat aldım %40 hasarsızlık 1050tl fiyat verdiler. birkaç yere daha sordum 1400,1500,1600,1800 öyle gidiyor mübarek yine groupamadan yaptıracağım.
benımde grupama sıgorta
eşimde sigortacı grupama kuculmeye gıdıyor herkez işten cıkıyor falan dedi bi araştırın bence

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yok zannetmem kocaman şirket olursada çok ayıp ederler.  005hihih

onurer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracı aldığım bayiden başak sigortadan yaptırdım 1.200 TL fiyat çektiler...

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim bildiğim önüne gelen sigorta şirketi açamadığı ve bir sürü teminat vs alındığı bundan dolayı sigorta şirketi kapansa bile sigorta ettirenleri mağdur olmaması için bir mekanizma (devlete verilen teminatlar) olduğu. sigorta işi içinde olanlar tam ayrıntıyı bileceklerdir. Bundan dolayı Groupamada bir sorun olsa bile yükümlülükleri devlet garantisi altında olduğundan sıkıntı olacağını sanmıyorum.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yok zaten birşey olacağını zannetmiyorum, olursada adreslerini biliyorum yanlarına bırakmam.  kahka536 kahka536 kahka536

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Buğün aracımı sattığım arkadaşın kaza yaptığını duydum. Adana mersin arası otobanda giderken baygınlık geçirmiş ve sol tarafı bariyerlere vurmuş. Aracta çok fazla bir hasar olmadığını ancak sol tarafın baştan sona çizildigini söylediler. Büyük geçmiş olsun dileklerimi ilettim. Buraya yazmamın amacı da kaskosunu 1 hafta önce yaptırmıştı. Kaskosuz bu araçların hasarının altından kalkmak mümkün değil. Bir de dikkatimi çekti ne zaman bizim araca kasko yaptırsak cok geçmeden 1 hafta içinde araç kaza geçiriyor. Ne iştir anlamadım. İlk aldığımız zaman 2. gün tamponu vurduk. ikinci yılda kaskoyu yeniledikten 4-5 gün sonra bir araca arkadan çarpmıştım. şimdi de bu. Seneye bu arabaya kasko yapmazlar artık