Kaput Altından Gelen Ses

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com
Ynt: Kaput Altından Gelen Ses

evet aynen motor tamamen ısınınca gelmıo ama her zaman ısınırkende gelmıyor..

ekoli06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BEn çok soğuk havalarda olduğunu düşünmüştüm. Ancak geçenlerde tekrar oldu. Yanı her zaman yapmaması servisin elini kuvvetlendiriyor. İspatlamak zorlaşıyor.

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

vıdeosunu dınletttık sallamıyorlar ya bılemeyz burdan dıolar. sol onden ses gelıodu arabanın adamlar kemerde gelıor dedıler gectıler umurlarında degıl

Turmalin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar,
Bahsettiğim problem için Almanyadan gelen güncellemeyi 1 ay önce yaptırdım.Araçta sorun çözüldü. Aynı zamanda Ankarada iletişim halinde olduğum başka bir arkadaşın aracına da aynı güncelleme yapıldı ve ondada promblem çözüldü.İlgilenenler iletişim kurabilirler.

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

slm. Ben opel turkıyeyı bıle aradım ama sesı duymadan bısı yapamayız dedıler, ne dedıysem bız sesı duymadan yazılım bulamayızda atamayızda dıyorlar

Turmalin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sn.Cancanada servisinizi Ankara yada Sivastaki Opel servisleri ile irtibata geçirin.Başka türlü çözemezsiniz.Sivastaki servise benim ismimi verebilirsiniz.Şu ana benim araçta hiç bir problem kalmadı.

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

evet soyluyorum ama gecmeyız dıyorlar.
Delı olucam. Sızın verdıgınız ısımlerı soledım sorunları bılıyorlar dıe  bakalım gerı donecekler ınsallah

Turmalin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu servislerin tutumları gerçekten çok ilginç. Ve inanın hiç birinin birbirinden haberi yok neyazıkki. Gelen problemler bir sistemde toplanıyor, tüm sevisler o problemleri görüyor tamamı ile hikaye. Adamlar başka bir servisten bilgi almayı çok kötü bir şey olarak algılıyorlar. Bende başlangıçta başka bir servisi aratmak için bayağı zorlanmıştım. Benim size tavsiyem direk sivas ve Ankara ile temasa geçin. Durumu onlara anlatın.Tabiki Sivas'a gelemezsiniz, ama gidebiliyorsanız Ankara'ya gidin. Yada Sivas ile irtibata geçip konuyu servis müdürüne anlatın.Servis müdürü bahsettiğim GM içanadolu bölge müdürüne durumu anlatsın.Belki o adam sizin servisin bağlı olduğu bölge müdürüne konuyu aktarırsa bir çözüm olabilir.

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

valla bende soledım ama arayın falan dıe servıs muduru tutturdu ben sesı duymadım dıye. Bakcaz makcaz dedıler ama muhtemelen salladılar.. Opelde kı ısmını verdıgınız bayanlada konusturtmadılar baska deparmtna gectı falan dedıler.. Olmazsa ben arıcam servıslerı artık :(

Turmalin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar aracımın sorunu çözüldü.Yaklaşık 2 aydır herhangibir ses yok araçta. Ama bu süreç beni çok yordu v arabadan soğuttu.Bu nedenle aracımı problemi hallettirdikten sonra bugün itibariyle sattım.
İnşaallah siz böyle sıkıntılar yaşamazsınız.