Kapıdan gelen tıkırtı

Ada01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar,
Aracın gösterge kısmından özellikle araç soğuk olduğu zaman ve bozuk yollarda bir ses geliyordu, geçen hafta seviste izolasyon yaptıklarını söylediler, ses kesildi, ancak bu seferde daha yoğun ve sürekli bir şekilde sürücü kapısından ses gelmeye başladı. tam yerini belirleyemedim, kapı ile motor bölümü arasında bir yerden geliyor. sizce sorun ne olabilir?

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen hafta araba pazarında bir toros pazarlığına kulak misafiri oldum. alacak kişi araçta ses varmı diye soruyor(sanırım alt takımdan bahsediyor) arabayı satan da galerici birkaç araba ile gelmişler biri ford,biri benim baktığım vectra biride toros. adam öyle sorunca galericide müziği açınca hiçbiyerden ses gelmiyo tesisat var arabada dedi :):):)
şimdiki aracımda da ufaktan tıkırtılar oluyor. açıyorum hemen radyoyu :) mercedes kalitesinde tıkırtısız yol alıyorum.

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
Kapıyı açıp kapatmaktan dolayı sarkma olmuş olabilir. Gergilerine bi baktırın. Araba yaz ve kışın farklı ses yapabilir. Genleşmeden dolayı. İyi bir oto döşemeci bi baksın.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta ne yaparsak yapalım aractan o sesler türkiyemın bu dandık yollarında her zaman gelır her zaman bı sorun cıkarttırır ya kafaya takmıcan yada arkadaşımızın dediği gibi vericen coskuyu accan sesi kafan rahat olcak.. :)

Ada01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel söylüyorsunuz da arkadaşlar, kafayı takınca tam takıyor insan. Napalım bir yeri düzeltirken muhakkak başka bir yer elden gidiyor.

maart

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle öyle çok fazla kurcalatmamak gerek,bir yeri yapıyım derken diğer taraf bozuluyor mutlaka..

DweLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim aracında gaza basınca döşten tıkırtı geliyo :( açtırmaya korkuyorum..