kapı kolu çizikleri yardım !!!!!!

astra_21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 1 ay önce opel astra enjoy 111.yıl aldım yıkarken kapı kolunun içinde çizikleri farkettim ve beni rahatsız ediyor pasta poliş attırdım ama tekrar oluyor ne yapabilirim bilgisi olan varsa şimdiden teşekkürler..:eek:

Son düzenleme:

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onlar herzaman olur kapıyı acarken tırnaklarımızdan elımızde bısey varken o surtmesınden herseyden olabılır yanı..

astra_21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok takma diyosun :)) engellicek bişey yokmu peki kaplama tarzı v.s.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çiziklere çözüm yok yokta sizi üye arşiv bölümüne alsak bide tanıtım patlatsanız üstüne çok güzel olur:]]]

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
cok takma diyosun :)) engellicek bişey yokmu peki kaplama tarzı v.s.

Bu durumu engelleme şansın yok. İlla bir çare diyorsan kapı kollarının tutma yerlerine nikelaj kaplama yapılıyor, sen kapı tutamaklarına ilaveten kapı kollarının çukur yerlerine de kaplama yaptırabilirsin (senin arabada nikelaj biraz apaçi işi olur o nedenle nikelaj yerine karbon kaplama daha şık durur) http://www.eliftuning.com/index.php?p=show&pid=27015&k_id=101&kn=Opel

astra_21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tanıtım derken ?

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
onur öncelıkle kendını uye arsıvınde tanıtmalısın bu arada hoşgeldın :D
forum kurallı herkes bundan bahsettı :)
01- opelim.net'e üye olan kullanıcıların kayıt olurken verdikleri e-mail adreslerinde mutlaka ad ve soyad geçmesi gerekmektedir. Aksi takdirde üyelikleri iptal edilecektir. Daha sonradan e-mail düzenlemesi yapan kullanıcılar, eğer e-mail adresleri belirtilen kritere uymuyorsa üyeliği silinecektir... opelim.net'e üye olan kullanıcılar, kendini ÜYE ARŞİVİ başlığı altında tanıtmak zorundadır. Aksi takdirde açtığı konular ve mesajlar silinecek gerekirse kullanıcıya uyarı verilecektir. Forumda yazılan mesajlardan, tamamen mesaj sahibi sorumludur. Şahısların yazdıkları mesaj ve yorumlardan dolayı www.opelim.net hiçbir sorumluluk kabul etmez.

astra_21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nası tanıtıcam yani daha önce bu forumlara üye olmadım pek bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim