Kaçak benzin hakkında...!!!

mertkan67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yokmu zonguldak ereğli civarında ya dizel satan varda benzin yok sanıyorum, salak yerine koyulmaktan bıktık artık :(

canata7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haftalık en kötü bi depo kullanıyorum keşke olsada alsak :)

klink21bucuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar.kullanan arkadaşların hiçbir şikayeti olmadığını anlayarak bugün itibariyle 40 lt. kaçak benzin aldım.4-5 km kullandım pek bir fark göremedim.fiyat olarak 110 lira verdim.cuma günü g.antep-iskenderun arasında kullanacağım uzun yol olarak.izlenimlerimi size aktarırım. :)

magic_ocean

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla usta yeri baya bir karışık burdan tarif etmeyle olmaz.adam fare deliği gibi bir yerde satıyor.burdan alenen tarif etmeyeyim.mailini verirsen ordan tarif edeyim sana :)

lt 2,75 gelmıs onadamı zam yaptılar :D

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
gecen bı arkadas ıstasyon ısmı soyledı adı soılmı ne gungoren tarafında ıstasyonu var 3,12 lıra benzın
guzel dedinde gungören de koca şehir tam tarif edecek yokmu arkadaş

magic_ocean

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güneştepe Mahallesi Güngören Caddesi Şehit Özcan Canik Sokak No:21 Güngören / İSTANBUL

Cuma Mahallesi,Talimhane Caddesi No:31/1 Rami Eyüp/İSTANBUL

bu adresler var ama sitede bunlarda istasyonsuz yazıyor istasyon olarak sanırım anadolu yakasında var

27 J 4811

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akaryakıt istasyonlarındaki pompaların servisliğini yapıyordum daha evvel inanın çok güvenilir diye bildiğimiz akaryakıt markalarının birçoğunun tank temizliği sırasında öyle manzaralarla karşılaştım ki aklınız durur... nescafe renginde mazot bile gördüm... :D kaçak olayı yaygındır güneydoğuda bende bir gaziantepli olarak bunu söylüyorum... kaçak mazot kullanıyordum bende araçlarımızda ki araçlar multijet doblo dci kango hdi nemo hiç bir sorunlar karşılaşmadık araçlar neredeyse kontak kapatmıyor... benzinde aynı şekilde...bazı istasyonlar kaçak ürünü pompada normal fiyata satıyor zaten bunu bilemezsiniz içinizde bir tedirginlik olmadan kullanın bence... ha ne olur içiniz rahat etmiorsa 3-5 depoda 1 kez enjektör temizleyici atın depoya sene de 1 kez de carbon clear yaptırın bişey olmaz rahat olun...