jant kapağı

mertcan351

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilindiği üzere edition modellerinde çelik jant yok onun yerıne krom kapak mevcut. bu kapakları çıkarıp jantı farklı renklere yada metalik gri rengine boyasak nasıl olur görüşlerinizi bekliyorum

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: jant kapağı

Jant kapagini soktugunuzde ic taraf cik kucuk gosterior janti bende dusunmus ve cikartip bakmistim ama cok hosuma gitmixegi guzel durmicagi kanisina varip suanlik boyle  ediyorum biraz daha sklmayi bekliuorum sonra ac snchizer jantindan takmayi dusunuyorum 18inc hosuma gidiyor yinede zevkler farklidir kapaklari sokup bakin aklinizda olusturun hosunuza giderse deneyin ama jant boyamakta bi okadr masrafli diye biliyorum yalnis bilmiyorsam...

mertcan351

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

boyoma konosunda sıkıntı yok o dediğin jantı bi ara bende düşündüm ama bmw ile özdeşleşmiş bi jant olduğundan vazgeçmiştim :)

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mertcan35 link' Alıntı:
boyoma konosunda sıkıntı yok o dediğin jantı bi ara bende düşündüm ama bmw ile özdeşleşmiş bi jant olduğundan vazgeçmiştim :)

Ozaman icinizde kalmasin deneyin fotolaro beklior olucam :))

ciltin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Edition için bende böyle bir konu açmayı düşünüyordum isabet oldu. derlediğim bir kaç resimi paylaşabilirim.
Bu resim jant kapağı olmadan

astrajantkapaksiz_zpsff31fb6b.jpg

Yakından görünüm

astrajankapaksizb_zpsde9b6b22.jpg

Bu resim kapağın siyaha boyanmış hali

[img=800x231]http://i238.photobucket.com/albums/ff114/kasmakcac/astrajantsiyah_zps3b41de61.jpg[/img]

Yakından Görünüm

[img=800x571]http://i238.photobucket.com/albums/ff114/kasmakcac/astrajantsiyahb_zpsa08b27f0.jpg[/img]

Bu resimde farklı bir boyama

astrajantcizgi_zps47759094.jpg

Yakından Görünüm

[img=800x600]http://i238.photobucket.com/albums/ff114/kasmakcac/astrajantcizgib_zpsa5054b9b.jpg[/img]

Fikirlerinizi bekliyorum...

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nacizane fıkrım boyalı olan dıgerlerıne gore daha guzel gıbıme geldı ama bır dıger taraftanda 17 ınc bızım araclarda pek kendını gostermıyor kucuk kalıyor gıbıme gelıyor bence..

mertcan351

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

jant kapagını böyle boyamak hiç aklıma gelmemişti güzel fikir :) kapaksız haldeki fotoğraflar için teşekkürler siyah astranın jantını beyaza boyarsam nasıl olur acaba

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

boyalı jant kapağı opc gibi olmuş :D