izmirde tavsiye edebileceğiniz opel servisi varmı?

yağız efe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm kardeşim dedğin servislerde gerçekten iş yok benim bir ustam var yani çocukluk arkadaşım.eskiden beri izmirin tanınmış servislerinde motor ustalığı yapıyor.ben onu tavsiye ederim.eğer düşünürsen görüşelim.

magic_ksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende uzun zamandır 2.sanayide best opel hakana gidiyordum, ön amortisörler değiştirmişti sonra ses yapmaya başladı ve 2 sene o sesle gezdim ve bana boşver ya böyle kullan işte dedi, ve son gittiğimde gereksiz yere egr değişti sorun boğazdaymış,
artık star opeldeyim kesinlikle tavsiye ederim, hakanın çözemediği çoğu sorunu çözdü

yağız efe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım benim çocukluk arkadaşım var.uzun zamandır izmirin bilinen yetkili servisinde motor ustalığı yapıyor.isterseniz yardımcı olurum...

kemal erim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gerçektende servis işi izmirde sıkıntılı. :( Burada herkes biryerleri övüyor. :D Bir bakıyorsunuz bu övülen yerlerden aracını götürüp memnun kalmayan arkadaşlar var.:( Dolayisıyle insanın kafası karışıyor..:confused: Bende aracın trigerini dışarıdan alıp özelde değiştirmek istiyorum, Şöle ilgili, donanımlı, fiyatları kazık olmayan bir servis bulsak negüzel olacak değilmi??

Dediğim gibi..:D

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de MERKEZ OPEL Mustafa Usta Derim. Geçenlerde kayınvalideme 2004 corsa c almıştık. Adam tam 45 dk inceledi aracı. Ama heryönüyle. Eksiklerini söyledi. Sonra arabayı aldıktan sonra eksiklerini yaptırmak için gittiğimde hepsini sıraya soktu.
1) Fren disk balata değişecek
2) Direksiyon kutusu tamir
3) Salıncaklar değişecek

Bir yağ bakımıyla işi bitirdik. Boşuna hemen değiştirme, zaten borcun var, araçta öldüm bittim bişey yok, idare eder dedi. Para meraklısı biri olsa hepsini yapar 500-600 lirayı cebe atardı diye düşünüyorum.

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de MERKEZ OPEL Mustafa Usta Derim. Geçenlerde kayınvalideme 2004 corsa c almıştık. Adam tam 45 dk inceledi aracı. Ama heryönüyle. Eksiklerini söyledi. Sonra arabayı aldıktan sonra eksiklerini yaptırmak için gittiğimde hepsini sıraya soktu.
1) Fren disk balata değişecek
2) Direksiyon kutusu tamir
3) Salıncaklar değişecek

Bir yağ bakımıyla işi bitirdik. Boşuna hemen değiştirme, zaten borcun var, araçta öldüm bittim bişey yok, idare eder dedi. Para meraklısı biri olsa hepsini yapar 500-600 lirayı cebe atardı diye düşünüyorum.

ben de kesinlikle 3.Sanayi Merkez Opel Servisi'ni (Mustafa Usta) öneriyorum. (Koçtaş karşısı metro yolu kenarında)
aynen yukarda yazdığı gibi işi iyi biliyor hakkından azını alıyor ve gereksiz parça değiştirmiyor fiyatlar da uygun daha n'olsun. ben çok takıntılı biriyim mesela hafif ses yapıyor diye parça değiştirmeye çalıştığım çok oldu (örneğin tekerlek rulmanı) gerek yok kafana takma en az 1 sene gider kaşınma git gez dedi gönderdi beni :)

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de kesinlikle 3.Sanayi Merkez Opel Servisi'ni (Mustafa Usta) öneriyorum. (Koçtaş karşısı metro yolu kenarında)
aynen yukarda yazdığı gibi işi iyi biliyor hakkından azını alıyor ve gereksiz parça değiştirmiyor fiyatlar da uygun daha n'olsun. ben çok takıntılı biriyim mesela hafif ses yapıyor diye parça değiştirmeye çalıştığım çok oldu (örneğin tekerlek rulmanı) gerek yok kafana takma en az 1 sene gider kaşınma git gez dedi gönderdi beni :)

Aynen öyle, benim de rot başlarından ses geliyor astranın. Hiçbişey olmaz devam dedi. Ses artınca bakarız dedi. Birkeresinde de anahtar kapıları açmıyordu uzaktan. Gösterdim. Yanındaki fuat ustaya hemen aldı söktü bişeyler yapmaya başladı. Ne yapıosun ustam dedim. ya yapıcam ya bozucam dedi, lehimle işi halletti. Anahtarı yenilemeye kalksanız siz düşünün artık:)

fırat ısık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2, sanayıdekı ergöçen değilde 3.sanayıdekı ergöcen dağa ıyı işçiliklerı dağa guzel bence