izmirde tavsiye edebileceğiniz opel servisi varmı?

kurt_35li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:sorry: joker e gittim arabanın yap tapasını takanadılar araba tatildeyken yağ kacırdı tatil rezil oldu sonra aynı yere hatalarını düzeltmeleri icin gittim düzelttiler sona yanlış yağ koymuslar araba 1 lt yağ ekssiilti
:mad: stardada iş yok.....:mad:

ilhaann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardşm ata sanayide opel araştırma merkezine git. ben oraya gidiyorum 5 senedir arabam 2001 model hiçbir sorunla karşılaşmadım.
.

magic_ksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ata saniyede değil organize sanayide egem araştırma
orası ii güzelde fiyatları çok pahalı

kurt_35li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cınarlıda izmat var orası nasıl bibilgisiolan varmı?

magic_ksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2. sanayide BEST opel var tavsiye ederim

utku2484

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3.sanayi sitesindeki opel merkez servisi herkese öneriyorum......(koçtaşın karşısında)

trilogy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2. sanayi sitesinde YAMAN OPEL var.Oraya gidiyorum, arkadaşlarımı da yönlendirdim, gidenler memnunlar. Triger değişimi dahil 60.000 bakım yaptırdım. İlgi / bilgi den gayet memnunum, şiddetle tavsiye ederim.

gdonmez77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben özel servise gidiyorum 10 yıldır. 3. sanayi Birmot karşısında Kardeşler Oto adı altında Bülent Ustaya gidiyorum.
Ufak ama komple bir servis istiyorsanız bence burası ideal. Motor, Kaporta, boya tek çatı altında. Şimdiye dek hiç bir aracımla ilgili bir sorun yaşamadık. Ayrıca en güzeli, başka servislerde olmayan, kapıdan aracınız alınır, kapınıza bırakılır. Ve benim gibi kıl müşteriler için, önce hesap çıkarılır, şu kadar YTL tutar, yapalım mı diye bi sorarlar. Onun dışında değişen bütün parçalar değişmeden önce fotoğraflanır, değişen parçaların seri numaraları alınarak eskileri ile birlikte teslim edilir. Eğer parça garanti süresi içinde aynı arızayı bir kez daha yaparsa,tıpkı yetkili servisteki gibi tekrar eden arıza ücretsiz giderilir. Ayrıca yetk. servisten farklı olarak, işçilik ücreti de alınmaz!

saygılar ;)