izmirde tavsiye edebileceğiniz opel servisi varmı?

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bilgi amacıyla yazmak istedim. Daha önce 3. site Merkez Opel Mustafa Ustayı tavsiye etmiştik. Mustafa Usta Merkez opelden ayrılıp 2. sanayi sitesinde kendine yer açtı. Mekanın adını filan bilmiytorum ama en kısa zamanda ziyaret edeceğim kendisini. Cep tel:0532 491 63 54

hasanusta78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen hafta benzin pompam arızalandı,
Best opelden Hakan usta saolsun taa Bornovadan gelip yaptı evin önünde. Fiyatta çok makuldü.
Şiddetle tavsiye ederim.

GÖKHAN3555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim körfeze at arabayı bir yere götürme al evde takımı kendin yap hiç olmasa kafan rahat olur bunların iyisini bulmak zor allah yardımcı olsun ben arabamı özel bmw - mercedes servisinde yaptırıyorum kafam rahat usta ne yap dersem onu yapıyo

kökez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bilgi amacıyla yazmak istedim. Daha önce 3. site Merkez Opel Mustafa Ustayı tavsiye etmiştik. Mustafa Usta Merkez opelden ayrılıp 2. sanayi sitesinde kendine yer açtı. Mekanın adını filan bilmiytorum ama en kısa zamanda ziyaret edeceğim kendisini. Cep tel:0532 491 63 54
Arkadaş tavsiye ettiğin arkadaş 30 liralık contaya (sibop kapak contası) 90 lira dedi forumdan faydalandım kendim değiştirdim.İzmirde arızayı tesbit edip hangi servise gidersen pazarlık yapacaksın.

0111002002

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2. sanayi sitesinde egemde yakın zamana kadar ustabaşı olarak çalışmış Murat usta var (UMUT OTO). Arabayı aldıktan sonra parçacı sayesinde tanıdığım iyi bir usta yani opelden çok iyi anlıyor. Aracımın periyodik bakımlarını serviste yapmama rağmen onun sayesinde birçok sıkıntılı sorunu çözdüm(örnek: Servisin Tech 2 ile kapatmadığı lastik basınç takip sistemini OPCOMla iptali, park sensörü, arka perde, hatta eskişehir ALPATA nın sorun yok dediğinde onu dinlesem yolda kalmazdım, gibi). Hatta forumdanda bir arkadaşı yönlendirdiğimde onuda memnun edip yolladığını biliyorum.
Telefon numarası 532 634 31 64 opel aracınızla iligili sıkıntınızda her türlü yardımcı olur. Hatta Opelim.net üyesi olduğunuzu ayrıca bildirin kesinlikle memnun kalırsınız(ustalığına ve kişiliğine).
İyi forumlar...

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaş tavsiye ettiğin arkadaş 30 liralık contaya (sibop kapak contası) 90 lira dedi forumdan faydalandım kendim değiştirdim.İzmirde arızayı tesbit edip hangi servise gidersen pazarlık yapacaksın.

Pazarlık elbette yapacaksın. Ben de yapıyorum bu konuda sorun yok. Ben bu adama 3 yıldır gidiyorum ve böyle bir hareketiyle karşılaşmadım. Ama şunu da gözardı etmemek lazım orası kendi yeri değil. Ama Mustafa Usta'nın gerçekten çok iyiliğini gördüm. Örneğin Arkadaşımı yolladım Manisa'dan o da çok memnun kaldı. Yanlış anlamayın ben sadece memnuniyetimi belirtmek istedim. Birgün ben de benzer durumla karşılaşırsam ben de gitmem. Alışveriş sonuçta bu.

kökez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Serdar Bey,

Buradan tavisye üzerine gittim.Merkez opelin ustasıymış.Bana böyle bir fiyat söyledi bir daha da gitmedim.Kendi mekanında hesaplı yaparsa elbette gideriz.Bende 5 yıldır bu adamların 2.sanayideki servisine gidiyordum.Ama şuan gitmiyorum....

cagdasyolcu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar konuyu hortlatacağım ama ilk defa Yetkili servis (Mercanlar) dışında Opel Astrama 60000 bakımı ve alt takımdan gelen bir ses için gidebileceğim özel servis arıyorum malum yetkili servis ücretlerini hepimiz biliyoruz önerebilceğiniz servisler nelerdir ? en son mesaj 2012 yılında kalmış şimdilerde nerelere gidiyorsunuz ?

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar konuyu hortlatacağım ama ilk defa Yetkili servis (Mercanlar) dışında Opel Astrama 60000 bakımı ve alt takımdan gelen bir ses için gidebileceğim özel servis arıyorum malum yetkili servis ücretlerini hepimiz biliyoruz önerebilceğiniz servisler nelerdir ? en son mesaj 2012 yılında kalmış şimdilerde nerelere gidiyorsunuz ?

2. sanayide ilkay usta var gençdir fakat işinin ehlidir özenlidir.en azından bi uğrayıp danışın.0551 405 84 16

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Uzun süredir Karabağlar'daki Ege Güven Opel'e gidiyorum, şimdiye kadar bir sorun yaşamadım.