izmirde tavsiye edebileceğiniz opel servisi varmı?

boramert

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncü derim ben de..
1999 vectra ve 2004 vectra sırası ile hep oraya götürdüm..hep memnun kaldım...Tavsiye ederim.. Usta Ferguna selamımı söyle ayrıca ilgilensin

2000 model astramı Öncü Opel Çınarlı'da Bakımlarını yaptırıyordum. Memnunum sıkıntı olmadı hiç.
Garanti bitiminde tavsiye edebileceğiniz başka bir servis varmı? araç yeni daha profösyonel bir servis bulmam gerek.

Fergun artık başka serviste sanırım :) Ve daha profesyonel derken bilgisayarlı kontrol falan gibi şeyler bekliyor insan di mi :) Vallahi izmirde bir sürü servis söylüyor herkes. Bende muallakta kaldım. Direksiyonda problem var onun için bir daha öncü'ye götürücem. Ucuz ve kesin çözüm bulurlarsa daha zor değiştiririm sanırım.

kemal erim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fergun artık başka serviste sanırım :) Ve daha profesyonel derken bilgisayarlı kontrol falan gibi şeyler bekliyor insan di mi :) Vallahi izmirde bir sürü servis söylüyor herkes. Bende muallakta kaldım. Direksiyonda problem var onun için bir daha öncü'ye götürücem. Ucuz ve kesin çözüm bulurlarsa daha zor değiştiririm sanırım.

Gerçektende servis işi izmirde sıkıntılı. :( Burada herkes biryerleri övüyor. :D Bir bakıyorsunuz bu övülen yerlerden aracını götürüp memnun kalmayan arkadaşlar var.:( Dolayisıyle insanın kafası karışıyor..:confused: Bende aracın trigerini dışarıdan alıp özelde değiştirmek istiyorum, Şöle ilgili, donanımlı, fiyatları kazık olmayan bir servis bulsak negüzel olacak değilmi??

Son düzenleme:

boramert

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Servise gittim. 5dk'da problemi buldular. Çözüm için 2 öneri sundu usta, ayrıntısını anlatmıyim burda. Doğrulamak ve farklı fiyatlar almak için 3. sanayide birkaç servise daha görtürdüm. En ucuz benim servis çıktı. Bakalım salı günü yaptırıcam. İlk sınavdan geçti Öncü :)
Tamir sonrası problem çıkacak mı onu da görelim bakalım bir de.

floy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhba arkadaşlar bende size 2 san. sit. er göçen opeli tavsiye ederim işçilik bakımında çok iyiler

kerem35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar sitede bende sizler gibi surekli izmirde iyi bir servis araştırması yaptım... daha önceleri jokere gidiyordum.. gereksiz bir cok masraf cıkardılar aracıma..değişmedik parca bırakmadılar ..bu nedenle ilk arabamı sattım..sonra başka bir arac ve tekrar opel frontera 2000 model aldım.. siteden devamlı araştırdım.. tabiki önemli olan servis kadar bizimde aracımızı bilmek ve parca fiyatları hakkında bilgi sahibi olmamızdır... ben sitedeki tavsiyeler uzerine MERKEZ OPEL e gittim mustafa usta ile tanıştım aracımla ilgilendi usta bana guven verdi...tamponumda bir sorun var hallettiler cok cuzi bir ucret talep ettiler bende bu kadar emege az dedim daha fazlasını verdim.. ayrıca trigel kayısını ben parcasını getirsem işcilik icin 150 tl alırım dediki... ben parcasını getirdiğimde 150 işcilik 170 triger set toplam 320 tlye mal olacak.. kendim parca fiyatı bilmemesen başka servislerde 1000 tlden aşağı cıkmaz... bu nedenle MERKEZ OPEL DEN mustafa beyle gorusum hatta fronteracı bir arkadaş tavsiy ettide diyebilirsiniz... bu servise ben guveniyorum.. cunku aracımdan mustafa ustanın anlagına inanıyorum..