işte yeni aracım chevrolet cruze

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun. güle güle kullan. umarım düşüncelerinde seni yanıltmaz. benimde hoşuma giden bir araç ancak yakıt konusunda çok rivayet var. bakalım deneyimlerini paylaşki benim gibi almayı düşünenler fikir sahibi olsunlar. kazasız belasız binersin inşallah.

yasin90

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler...

hepsini bende kullandım demekki kişiye ve kullanılan araca göre farklılık oluyor :maden:

ben otoyolda manuel olarak denedim,yokuş değil 5. viteste 160 yapıyor 6. vitese atıncada 200 km buluyor bir süre sonrada 220 oluyor.

şunuda belirtmeden geçemeyeceğim.aracı otomatikte kullanırken biraz çekişi falan düşük gibi geliyor. yada ben alışık değilim ondan :) fakat manuel kullanıp üst devirleri zorlayınca gayet iyi gidiyor. bakalım aldım şimdilik memnunum dediğim gibi iyi yada kötü herşeyi zaman gösterecek :)
olumlu yada olumsuz herşeyi buradan yazarım.

Kişiye göre ne demek ya ortada bir fabrika verisi vardır :)

Misal aracınız 10.5lt şehir içi benzin yakıyor fabrika verisi bu, fabrika verisinden çok yakanı gördüm ama inanın fabrika verisinden az yakanı ilk kez görüyorum tebrikler :)

220km hızı rahat yapıyor vayy be ne motor varmış :)

Araba almanın heyecanı olur böyle yanlı yorumlar :)

vural5038

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı uğurlu olsun ethem abi vectradan sonra inşallah tatmin eder seni cruze allah kaza bela vermesin güle güle kullan abi forumun en büyük vectra cısı cruze ci mi oldu şimdi :)

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Kişiye göre ne demek ya ortada bir fabrika verisi vardır :)

Misal aracınız 10.5lt şehir içi benzin yakıyor fabrika verisi bu, fabrika verisinden çok yakanı gördüm ama inanın fabrika verisinden az yakanı ilk kez görüyorum tebrikler :)

220km hızı rahat yapıyor vayy be ne motor varmış :)

Araba almanın heyecanı olur böyle yanlı yorumlar :)

ben ilk kez araba almıyorum yasin murat kardeşim, belki şimdiye kadar 15 aracım oldu fakat 10 tanesi baba parasıyla oldu . kendi paramla aldığım bu 5. aracım.insan kendi kazandığı parayla alınca böyle heyecanlı oluyor kusura bakma.
anladığım kadarıyla daha gençsin astra falan deyince zoruna gitti galiba .
bu konuyu araç karşılaştırayım yada kötüleyim diye açmadım. aracımı övmek gibi durum yok neyse onu yazdım. motor vs cruz asla vectra b cdx olamaz .senin aracın kral olsun.cruze astrayı geçemez diyelim ,sen rahat ol :) cruze zaten kötü bir araç.
şunuda belirteyim yalan söyleyecek bir durum yok takmışsın fabrika verisi falan.
ben fabrika verisinden daha azda yaktırırım daha fazla süratte yaptırırım ,bu iş bir yazılım ,teknik bilgiye ve şöförlüğede bakar. söylediğim gibi cruze çok kötü berbat bir araç ilerde almak istersen sakın alma :)

konuyu saptırmazsanda sevinirim sevgili yasin kardeşim......

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Hayırlısı olsun güle güle kullanın.

teşekkürler...

hayırlı olsun. güle güle kullan. umarım düşüncelerinde seni yanıltmaz. benimde hoşuma giden bir araç ancak yakıt konusunda çok rivayet var. bakalım deneyimlerini paylaşki benim gibi almayı düşünenler fikir sahibi olsunlar. kazasız belasız binersin inşallah.

teşekkürler gökhan. olumlu olumsuz herşeyi paylaşacağım buradan.....

Hayırlı uğurlu olsun ethem abi vectradan sonra inşallah tatmin eder seni cruze allah kaza bela vermesin güle güle kullan abi forumun en büyük vectra cısı cruze ci mi oldu şimdi :)

çokteşekkürederim . cruze alma sebebim hem yeni araç hemde eşimde kullansın amaçlı ,yoksa cdx satıp cruze almazdım :) eşim bir kaç kez cdx i kullanma teşebbüsünde bulundu ,baktım durum vahim cdx pert olacak ,cdx ler ölmesin dedim ve değerini bilecek bir forum arkadaşımıza sattım :)

hdereli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah kaza bela vermeden binmenizi nasip etsin...