insignia tercihi

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: insignia tercihi

Tolga KARACA link' Alıntı:
Yaza doğru makyajlı Insignia gelecek ve Astra nızdaki 180Hp lik motordan daha ekonomik bir 1.6 170Hp motor da seçenekler arasında olacak.

Bu araç da çok temiz 2.0 CDTI yerine düşünülebilir.

Acaba bu motor otomatik sanzumanla gelecekmi? Otomatik olursa 2.0 cdti motorun yerine kesinlikle düşünürüm.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DarthWider link' Alıntı:
Acaba bu motor otomatik sanzumanla gelecekmi? Otomatik olursa 2.0 cdti motorun yerine kesinlikle düşünürüm.

Bu motorun 170 ve 203Hp lik iki versiyonu var muhtemelen 170Hp lik olan otomatik şanzımanla gelecek ama otomatik kombinasyonu henüz netleşmedi.

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
abi bence passat al kafan rahat etsin.bir aracın opel bir aracın vw olmuş olur.ikisinin de kullanım keyfini yaşarsın.

vw nin motor ve sanzumanlari gercekten başarılı diyecek bisey yok. passatida inceledim ama araca bi türlü ısınamadim. Uzman değilim belkide on yargilida yaklaşmış olabilirim ama astra nin bile malzeme kalitesi passattan aşağı değil bence.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DarthWider link' Alıntı:
vw nin motor ve sanzumanlari gercekten başarılı diyecek bisey yok. passatida inceledim ama araca bi türlü ısınamadim. Uzman değilim belkide on yargilida yaklaşmış olabilirim ama astra nin bile malzeme kalitesi passattan aşağı değil bence.
ben astra sedan almadan önce jettayı incelemiştim.o sırada passata da bakmıştım.passat çok kaliteliydi jettaya göre.adamlar passata özenmişler.ama bir alıcı gözüyle bakın gözünüze güzel gelmeye başlar bence.ben de başta ısınamamıştım ama sonra hoşuma gitmeye başladı.insignia gibi o da güzel.tabi tercih sizin

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Yaza doğru makyajlı Insignia gelecek ve Astra nızdaki 180Hp lik motordan daha ekonomik bir 1.6 170Hp motor da seçenekler arasında olacak.

Bu araç da çok temiz 2.0 CDTI yerine düşünülebilir.
Tolga tam ben yazacaktım... Beklemekte fayda var bence de...

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
ben astra sedan almadan önce jettayı incelemiştim.o sırada passata da bakmıştım.passat çok kaliteliydi jettaya göre.adamlar passata özenmişler.ama bir alıcı gözüyle bakın gözünüze güzel gelmeye başlar bence.ben de başta ısınamamıştım ama sonra hoşuma gitmeye başladı.insignia gibi o da güzel.tabi tercih sizin

Sizin aklınız passat ta kalmış galiba. :) passat in kaliteli olduguna eminim ama nedense tasarım olarak bi türlü sevmemedim. Belkide bi kullanmak lazım.

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gradient link' Alıntı:
Tolga tam ben yazacaktım... Beklemekte fayda var bence de...

Eğer ortalama yakıt tüketimi 7.5 seviyelerinde olursa bence 2.0 dizelere karşı cok iyi bir alternatif olur. Beklemeye deger. Ya söyle mazda daki gibi skyactive tarzı benzinli bir motor yapsalar ya :)

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DarthWider link' Alıntı:
Sizin aklınız passat ta kalmış galiba. :) passat in kaliteli olduguna eminim ama nedense tasarım olarak bi türlü sevmemedim. Belkide bi kullanmak lazım.
yok abi aklım nerden kalsın passata binebilecek durumum yok malesef :) .insigniayı da çok seviyorum ama bu aralar passat gözüme bir ayrı hoş göründü :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Vw lerin tasarımları gibi sürüş özellikleri de fazla uç noktalar içermeyen, herkese hitap eden yumuşak özellikler sergiler.

Opel ler ise daha çekici - sportif görünürler ve sürüşleri de Vw lere göre daha sportif ve sert olur.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DarthWider link' Alıntı:
Eğer ortalama yakıt tüketimi 7.5 seviyelerinde olursa bence 2.0 dizelere karşı cok iyi bir alternatif olur. Beklemeye deger. Ya söyle mazda daki gibi skyactive tarzı benzinli bir motor yapsalar ya :)

Skyactive gaz tepkileri, tüketim ve performans olarak yeni bir teknoloji ancak bence hala downsizing teknolojisine denk verim sunmuyor.