Sıfır insignia alıcaz fikirlerinize ihtiyacım var!

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sıfır insignia alıcaz fikirlerinize ihtiyacım var!

Geçenlerde servis müdürü "Almanya da premium D segmenti araçlardan sonra en fazla tercih edilen model Insignia ymış" dedi.

Açıkcası paranın hiç önemi olmasa ağzına kadar dolu bir A6 etkileyici olabilir ama açıkcası 110-120.000 liraya alınan A4 lerin 2.0 CDTI Cosmo Insignia dan daha etkileyici gelen bir yanı neredeyse hiç yok, hatta 1.6 136Hp lik bir CDTI Insignia varken kolay kolay benzer güçteki bir A4 e 1.5 misli para vermezdim sanırım.

xMaganda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

insignia gerçekten güzel araç. ama biz tercihimizi passattan yana yaptık. bu arada bu dsg yi ilk defa kullanıyorum. gerçekten çok zevkli  özellikle 160 hp nin tadı fena. bu dsg ye gerçekten aşık olucam galiba :D inşallah dedikodular gibi ileride çok canımızı yakmaz. 1,5 ay oldu arabayı alalı daha 500 km ye gelmedi yatıyor araba. babam binmeye kıyamıyo ben kıymasını çıkarıyorum :D

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

xMaganda link' Alıntı:
insignia gerçekten güzel araç. ama biz tercihimizi passattan yana yaptık. bu arada bu dsg yi ilk defa kullanıyorum. gerçekten çok zevkli  özellikle 160 hp nin tadı fena. bu dsg ye gerçekten aşık olucam galiba :D inşallah dedikodular gibi ileride çok canımızı yakmaz. 1,5 ay oldu arabayı alalı daha 500 km ye gelmedi yatıyor araba. babam binmeye kıyamıyo ben kıymasını çıkarıyorum :D

Seçiminiz çok güzel güle güle kullanın, Dsg sorunu yaşamamanın sırrı ilk kalkışta gaza yumuşak basmak, sorunlar sistemde gaza fazla yüklenmekten zamanla esneme yapan parçalardan kaynaklanıyor.

Bu arada 1.4 160Hp lik motorun yerini 1.4 140Hp ACT motorun alacağı söylentileri var.

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Allah güle güle binmek nasip etsin. Passat bana VW markası içerisinde en mantıklı araba geliyor fiyat/fayda oranıyla. A4 için söylediklerimi Passat için söyleyemem.

manta4001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar sitenize üye olalı birkaç ay oldu. Arasıra değişik konulara göz gezdiriyorum. Ancak opelsizasla ismindeki sitede Opel'in bir modelini değilde diğer markaları öne çıkarmanız garip geldi. Sadece otomobil sitesi olsaydı olurdu. Ancak Opelsiz asla ismine , yapılan yorumlar bence ters düşüyor. Bu arada yeni kasa İnsignia gerçekten güzel görünüyor. Umarım ABD'deki kardeşi Buick Regal'in kalitesi ve donanımında olur. VW CC'de eski kasanın makyajlı hali .Nasıl beğendiniz anlamadım. VW 'lerin iç kısmını beğeniyormusunuz ? Özellikle orta konsolu :(

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

manta400 link' Alıntı:
Arkadaşlar sitenize üye olalı birkaç ay oldu. Arasıra değişik konulara göz gezdiriyorum. Ancak opelsizasla ismindeki sitede Opel'in bir modelini değilde diğer markaları öne çıkarmanız garip geldi. Sadece otomobil sitesi olsaydı olurdu. Ancak Opelsiz asla ismine , yapılan yorumlar bence ters düşüyor. Bu arada yeni kasa İnsignia gerçekten güzel görünüyor. Umarım ABD'deki kardeşi Buick Regal'in kalitesi ve donanımında olur. VW CC'de eski kasanın makyajlı hali .Nasıl beğendiniz anlamadım. VW 'lerin iç kısmını beğeniyormusunuz ? Özellikle orta konsolu :(

Selam,

Sitemiz her ne kadar Opel Astra odaklı olsa da olası farklı beklentiler, tasarımlar vs arandığında bunları sunacak olan başka araçları da önerebiliyoruz çünkü sitemizin kuruluş amacı saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde otomobillerimizle ilgili paylaşımlarda bulunmak, bunu gözetirken farklı beğenileri olan arkadaşlarımıza sadece Astra dan bahsedemeyiz, bu kimseye faydalı olmayacak bir marka fanatikliği olurdu.

manta4001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga Bey amacım saygısızlık yapmak değil yanlış anlamayın. Fanatik olunda demiyorum  . Sadece sitenin ismine ters demek istemiştim. Ben Anadolu ֜niversitesinde  öğretim üyesiyim. Branşım Endüstri Tasarımı. Doktoramı otomotiv tasarımı üzerine yaptım. Yürüttüğüm derslerden biride  Otomotiv Endüstrisinde Tasarım. ֖ğrencilerimi her ay başta Tofaş ve Karsan olmak üzere firmalara götürüyorum. Pek çok fuarıda ziyaret ettim.  Sizlerinde bana sormak istediğiniz konular olursa yardımcı olmaya çalışırım. Yaşça sanırım  sizden büyüğüm ve  biraz tutucu olabilirim. Kusura bakmayın lütfen .Saygılar...

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

manta400 link' Alıntı:
Tolga Bey amacım saygısızlık yapmak değil yanlış anlamayın. Fanatik olunda demiyorum  . Sadece sitenin ismine ters demek istemiştim. Ben Anadolu ֜niversitesinde   öğretim üyesiyim. Branşım Endüstri Tasarımı. Doktoramı otomotiv tasarımı üzerine yaptım. Yürüttüğüm derslerden biride  Otomotiv Endüstrisinde Tasarım. ֖ğrencilerimi her ay başta Tofaş ve Karsan olmak üzere firmalara götürüyorum. Pek çok fuarıda ziyaret ettim.  Sizlerinde bana sormak istediğiniz konular olursa yardımcı olmaya çalışırım. Yaşça sanırım  sizden büyüğüm ve  biraz tutucu olabilirim. Kusura bakmayın lütfen .Saygılar...

Bu arada aramıza hoşgeldiniz, sizi kesinlikle yanlış anlamadım aksine benim iletimde bazı eksikler vardı; burayı kurarken daha eski forumlarda tek marka - model üzerinde yapılan paylaşımların bir süre sonra verimsiz diyaloglara dönüştüğünü veya istenmeyen tartışmalar yaşandığını tecrübe ettiğimizden de bu konuda çok kati davranmıyoruz.

İy paylaşımlar dilerim.

manta4001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ozaman bendendebir yenilik olsun. Bugün bir otomobil dergisinde Kia  pro_cee'd GT 'nin Türkiye'ye getirileceği yazıyordu. İlkkez bir Kore modelini beğendim. 1.6 turbo motor ve 204 hp. Fiyatıda bizim GTC'nin fiyatına yakın 69 bin TL. Eğer sonbaharda gelecek GTC'lerde SIDI motor 168 hp olacaksa işi zor .

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kia pro ceed gt kia'nın sayfasında görünüyor gelmiş galiba, fiyatıda 69000.