İnsignia sports tourer düşünüyorum...

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar malumunuz bende astra 2012 1.4 T cosmo AS orijinal cd 600 beyaz aracım var sanırım bu araç artık bana küçük gelmeye başladı gecen ailece memlekete gidip geldigimde anladım ki küçük :((( aklimdaki araç suan için temiz 2.el insignia 1.6 sports tourer opsiyonlari olan beyaz cam tavan ve orijinal navigasyon olmazsa olmazlardan bulursam flexride sase mükemmel olur :) benim aracın üzerine fazla vermeyi düşünmüyorum en fazla 3-5 bin veririm insignialarin malum 2.elleri özellikle 180 lik olanları tutulmuyor bizimkilerin ki 2. Eli daha iyi  ilandaki aracda olduğu gibi

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-orjinal-2011-model-sifir-hata-daha-19000-km-de-kaza-boya-yok-106865113/detay

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: İnsignia sports tourer düşünüyorum...

Eser, siyah deseydin benimde yan gözle baktığım şu arabayı tavsiye edebilirdim sana. :)

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Özellikle biraz kalabalık bi aile iseniz yetmeyebilir :) ama 3-5 bin fiyat farkına insignia ya terfi etmeniz biraz zor gibi en az 8-10 bin tl arası bi bütçe ayırmanız lazım.

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DarthWider link' Alıntı:
֖zellikle biraz kalabalık bi aile iseniz yetmeyebilir :) ama 3-5 bin fiyat farkına insignia ya terfi etmeniz biraz zor gibi en az 8-10 bin tl arası bi bütçe ayırmanız lazım.
Benim aracı 49 a okutursam  +2 yıl garantili temiz 50-55 arasına da istediğim aracı alacağıma eminim araştırma yaparsanız yada insignia teame de araştırsanız onlarda biliyorlar ikinci elde 180 likler cok deger kayıp ediyor maalesef ilandaki aracı 54000 e cok rahat alabilirsiniz üstelik ekstrs olarak LPG taktirmis en az 1500-2000 vererek gerçi ben LPG de kullanmam da konuyu fiyata getireceğim şahibinden de o kadar ilan var hePsının fiyatları aynı hemen hemen

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Zaten asıl sorun sizi aracı 49.000 bine okutabilmeniz :) formda bayağı bi yazılıp çizildi 2012 model  5000 km de olması lazım  14.t AS cosmo sahibi bi arkadaş araca bayağıda bi masraf yapmış bi dünya extra donanım eklemiş en son 46.000 tl istedi genede henüz satamadı. Birde son dönemde bizim opel Türiyenin kotayı doldurucaz diye deli gibi fiyat kırmasıda eklenince malesef bizim  benzilni ve AS şanzumanlı araçların değer kaybı biraz yüksek oludu.

Bende astramı 2 ay önce 2.el olarak aldım. Aracımı bulana kadar 2-3 ay deli gibi istediğim donanım, km ve fiyat için araştırma yaptığımdan nerdeyse 2. el astra konusunda uzmanlaştım :)

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Zaten su sıralar araç satımı yapmak cok akıllıca bir is degil ben kısmet olursa Mart gibi düşünüyorum dediğim gibi düşünüyorum ? 49000 de bana göre cok aşağı bir rakam sıfırından indirimi halinden 6000 aşağısına veriyorsun hiç bir ikinci el alacak kisi bana göre sunroof ve navigasyon haricindeki opsiyona kolay kolay fark verip almaz diye düşünüyorum body kit ve vs

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astra sedan al tavsiye ederim greatt

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Zaten suan astram varken fazlasi fazla olmayan sedani hb aldigim zamanda çıkmış olsaydı ancak o sekilde alırdım suan anlami yok Bundan sonraki Alacağım araç opelden sadece insignia sports tourer baska Opel düşünmüyorum maalesef baska bir modelin D segmenti olur

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İnsigniateam de bi üyenin aracı var siyah ve flex ride dahil tüm opsiyonlar satın alınmış durumda.. 43 binde ama 45 bin bakımı yapılmış ve baskı balatası değişmiştir... boyasız çiziksiz...

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1700 kg