Sıfır insignia alıcaz fikirlerinize ihtiyacım var!

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sıfır insignia alıcaz fikirlerinize ihtiyacım var!

Bence iyi ki insignia almadınız çünkü yeni kasası gelicek eylülde ve yeni kasa gerçekten çok güzel:) Türkiyede fiyatı biraz daha artmış olsada dizelleri değil ama benzinlileri baya tutulucaktır.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

manta400 link' Alıntı:
Ozaman bendendebir yenilik olsun. Bugün bir otomobil dergisinde Kia  pro_cee'd GT 'nin Türkiye'ye getirileceği yazıyordu. İlkkez bir Kore modelini beğendim. 1.6 turbo motor ve 204 hp. Fiyatıda bizim GTC'nin fiyatına yakın 69 bin TL. Eğer sonbaharda gelecek GTC'lerde SIDI motor 168 hp olacaksa işi zor .

1.6 SIDI motorlar sınıfının en iddialı tork ve tüketim değerlerini sunuyorlar; 170hp 280Nm ve 203hp 300Nm

204Hp lik Kia motorunun torku Opel den hayli düşük; 265Nm

manta4001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün öğle arasında bayide Proo_ceed GT'yi  inceledim. Dışı sıradan  ama iç kısmı harika. Recaro koltuklar , metal pedal seti ,  açılabilir cam tavan ve illede göstergeler. Ortadaki gösterge dijital . İster kilometre sayacı yapın kadranlı , ister sayısal verileri izleyin. Turbo basınç göstergesi ve tork göstergesine bayıldım. İki farklı renkte izleyebiliyorsunuz. İşte bir GT'de olması gerekenler diye düşündüm. Kia'nın sadece marka imajını oturtması gerekiyor.(Subaru İmpreza'da bile insanlar turbo basınç göstergesini sonradan takıyorlar)  Umarım bizim GTC'lerde biraz yenilik yaparlar. Sadece tork yeterli  olurmu bilmiyorum.

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bence ii tanınmış markalar bunlara gerek duymuyor, nasılsa satıyoruz diye ! ama bencede yapmaları gerekiyor ..