Insignia hakkında bir şikayet

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her domates kasasının içinden 2-3 tane çürük çıkar,bunu bütün insignialara yormaya hakkınız yok.test aracını vermiş olabilirler hor kullanılmıştır kesinlikle birşeyler vardır.Opel egemde satış danışmanı olarak çalışan arkadaşlarımız var ve sokaklar insignia kaynıyo herhangi bir şikayet gelmediğini söyledi daha.
Başlığıda değiştirseniz keşke,alacak insanların aklına soru işareti bırakmak kötü birşey ve iddaalı bir başlık
Zira arkadaşımda 08 e90 var o sizden daha çok girmiştir servise merak etmeyin

değişmeyen yeri kalmadı neredeyse sıfır arabanın.İnsigniadan bir kaç kat pahalı araç üstelik.Direksiyon aksamı,kapı fitilleri,fabrikasyon hatalı arka amorisörler vb..
Sorunu bayağı bir büyütmüşsünüz.

sevgili kardeşim, benim yazımı ya okumamışsınız ya da anlamamışsınız. ben yazımda başka bir forumdan başlığı ile birlikte olduğu gibi aktardığımı yazdım zaten. ayrıca başlıkta benim bilgim dışında değişmiş.
benim alıntının altına yazdığım yorumları dikkatlice okursanız görüzsünüz ön yargılı olmadığımı. ben insigniayı kötülemek için yazmadım, sadece böyle bir olay yaşanmış arkadaşların bilgisi olsun diye yazdım. bir çok değişik forumda ben insignia ile ilgili şikayet ya da yorum okudum ama bu çok farklı. her arabada ufak tefek hatalar çıkabilir ama sadece bir araba da bu kadar çok hata çıkmasını yadırgadım.
ayrıca sizin bilginiz vardır yada yoktur ama üste opel serviste çalışan bir arkadaş başka bir başlıkta zaten bir çok arabanın değişik şikayetlerle servise gelmeye devam ettiğini yazdı.
opel babamızın oğlu değil adam gibi araba yapsınlar herkez alsın. ben opelden çok bir arkadaşımızın böyle bir olayla karşılaşmasına üzülürüm. kendinizi şimdi yaklaşık 100 milyar para verip hevesle bu arabayı alan kişinin yerine koyun ve bir daha düşünün.

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonucta insanlar çalışarak yıllarca paralar birikterek araba alıyorlar ve ufak tefek sıkıntılar dışında aracın hakkını vermesi lazım verdiği paranın karşılığı alamaz üstünede 0 arabada bu kadar sorun olursa insan ister istemez olumsuz bakar bizde astra h sedan birde astra f sedan var şöyle bakıyoruzda astra f in işçilik kalitesi h de yok şu anki araclar eski araclara göre daha da sorunlu insignia da yeni cıkmıs olunca ve bircok elektronik parcası olduğu için sorunlar çıkıyor.

burebista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet opelciyiz diye hiç eleştiride bulunmayacak değiliz sonuçta insanlar alın teriyle biriktirdiği parayla gidip sıfır araba alıyor niye bu kadar sorunla uğraşmak için mi herkes işini doğru yapmak zorunda kimse marka fanatikliği yapmasın sonuçta opele karşı sempatimiz olabilir ama bu opeli hiç eleştirmeycez anlamına gelmemeli

teoman tuna

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar neden polemik nyapıyorsunuz..
burda kimse opeli kötülemez ki ben hiç kötülemem sonuçta opel sayesinde ekmek yiyorum ..
ama insigna hakkında yazılanlar doğru ..
elektronik sorun opellerde diğer markalara göre biraz daha fazla olabiliyor..
he birde şu var tüm arabalarında sorun çıkacak diye bişi yok..
örneğin astra g nin üzerine sorunsuz araba tanımam ..
saygılarla.

teoman tuna

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vayy be bu ekrandan gelmişti bize ama daha farklı sorun ile
bize gelenin ekranın tamamen gidip gelmesiydi.yani seyir haline ekran gidiyor bir kaç saniyeliğine sonra tekrar geliyor..

msm89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anlaması zaman alıyor arkadaşlar boşverin gerek yok polemiğe ...

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar neden polemik nyapıyorsunuz..
burda kimse opeli kötülemez ki ben hiç kötülemem sonuçta opel sayesinde ekmek yiyorum ..
ama insigna hakkında yazılanlar doğru ..
elektronik sorun opellerde diğer markalara göre biraz daha fazla olabiliyor..
he birde şu var tüm arabalarında sorun çıkacak diye bişi yok..
örneğin astra g nin üzerine sorunsuz araba tanımam ..
saygılarla.

kardeşim sizlere katılıyorum, polimiği sevmem, girmek te istemem. sabırlı da bir insanımdır ama birisinin konuya alakasız yerden ve kafadan dalmasına da dayanamam diyeceğim ama hala sabrediyorum.
benim yaşım 48, 1976 da araba kullanmaya başladım, 15 den fazla araba değiştirdim bunlardan 3 tanesi opel ve hala opel kullanmaya devam ediyorum. opel sevmek,opeli savunmak ya da eleştirmek kimsenin tekelinde değil.
belki başka arkadaşlarımıza faydası olur düşüncesi ile mağdur olan birisinin şikayetini bilgi amaçlı alıntı ile foruma taşımışken ve alıntı olduğunu da belirtmişken; o kadar kişi okuyor, bir çok arkadaş yorum yapıyor bir problem yok ama herkes uslubu ile efendice yazıyor. bir arkadaşın yazdığına bak. burası herkese açık bir toplu paylaşım forumu herkes hakkını da haddini de bilecek, üslubuna dikkat edecek ve saygılı olacak.

elimde olmadan arkadaşlara verdiğim rahatsızlıktan dolayı herkesten özür diliyor ve saygılar sunuyorum.

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
temiz 2.el otoyu herzaman sıfırına tercih ederim.sorunları hataları bellidir.bilinmektedir zaten.parçasıda vardır.ayrıca modifiyeli arabayı hepsine tercih ederim.araba üzerinde ruh vardır itina vardır bozuk parçayla sahibi dolaşmaz. opelin yeni aracın için şöyle bir olay var bazı hatalar kusurlar sesler bana az gelir bir başkasına çok gelir.2. el otoda bunu anlayışla karşılayabilirim ancak bir arabada fabrika çıkışı gerçek bir arıza hata varsa ferrari olsa kimse kabul etmez.yazıyı yazan arkadaş az bile yazmış.bu iş sadece sıfır arabayle sınırlı değil.giden vakit var.yol paraları var.yıpranma payı var.serviste daha arabayı tanımayanlarla cebelleşme var.var da var....