Insignia hakkında bir şikayet

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra G unutamadığım tek arabadır !!! sorunsuz problemsiz.İnsigna da yaşananlar biraz abartılmış...Vectra c emde sis farları çatladı noldu olabilir araba bu sonuçta.deri koltuğundan 50 bin km sonra ses geldi olsun olabilir.Dendiği gibi kul yapısı bu kadar da abartılcak bir şey diğil.heee elektronik mekanik bir ağrıza varsa ona diyeceğim yok ama diğer ufak şeyler pekte kafaya takılmamalı bence ve bu kadar da karalama yapılmamalı.ufak şeyler miğde bulandırır ama sadece benim görüşüm pekte kafama takmam.yolda bırakmasın araba yeter.

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben hala inanmıyorum,inanamıyorum....Fabrikasyon bile olsa , o kadarda olmaz gibi geliyor bana..Kaç kişi hata yapabilirki Opel'in üretim hattında... Biri bilgisayarını bozuk takacak,biri camını,biri başka bir yerini gevşek takıcak,biri kapı montajını yaparken kapı kolunda hata yapacak,direksiyonu yamuk takıcak,ön camdaki şase numarasını tükürüklemi silecek bu hatta çalışan arkadaşlar....Ayrıca servisteki elemanlar camı değiştirdiler,eski cam taktılardamı şase numarası silik oldu,yok fabrikayı aramışlar Almanya demiş dijital ekranı kafama göre yollarım falan..Bunlar inanılacak gibi değil ve inanmıyorum....

Daha 1 aylık arabada nasıl koltuk gıcırtısı olabilir...nasıl kapı kolu sesi olabilir ..Bisikletmi bu her yeri oynasın...Deneme arabası bile olsa..Nasıl insanlar kullanıcak bu arabalarıda bu hale getirecek..Ayrıca içini bu hale getirebilecek bir insan dışını ne hale getirirdi.

Kimse kusuruma bakmasın ama bunu benim mantığım almıyor...

Katılıyorum.. Sonucta bu arabanın satış amacı,kategorisi belli,Chery değil ya bu, bu kadar özensiz davransınlar..Ki onda bile olacagını sanmam böyle birşey..Opel'in amiral gemisi niteliğindeki aracın bu denli hatalı üretilebileceğin hiç düşünmüyorum..Bana biraz karalama gibi geldi..

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arabam 2 yaşında ve oturduğum koltuk gıcırdıyor nedeni koltuğun altında minik bir yay var ve o yayın ömrünün ne zaman biticeği belli olmuyor benimkinde erken bitmiş neyse 50 tl lik iş koltuk çıkartılıp o yay değişicek o kadar ama vakdim yok şimdilik garç gurç biniyoruz :D

onun dışında insignia için henüz çıkmadan önce yazdığım yazılar vardı bazı arkadaşlar kızmışdı bazıları opelin avukatlığına soyunmuşdu ama orda yazdıklarım teker teker çıkıyor insigniların bazılarında benzin deposunun altında boşluk oluşuyor ve arkadan gelen sesin nedeni bu
bu bir değil çok insignialarda zamanla oluyor o boşluğu dolduruyorlar ve sorun çözülüyor olay budur. şimdilik kronik denilebilicek sorun bu bu kadar az km de bu kadar erken çıkan ilk sorun bu..
ben maslak sanaiyde bunda muzdarip iki insignia görmüşdüm burdaki konuyuda okuyunca olayın epey geniş olduğunun farkına vardım..
şimdi herhalde o insignia yazılarını yazan kraldan çok kralcı olan bazı arkadaşlar o yazılarını okudukça utanırlar...
o zamanda demişdim çok erken konuşuyorsunuz diye araba bir piyasaya çıksın bir tekeri asfaltı görsün dönsün km yapsın demişdim.. işde kraldan çok kralcı olmamak gerekiyor..

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıfır 2004 Vectra comfort kullandım, şimdi sıfır 2008 yeni astra sedan cdti kullanıyorum 41 bin km'de maşallah her iki araçta da sorun yaşamadım. Daha önce 95 polo sport ve 2000 bora kullandım birinde 2 diğerinde 1 kez yolda kaldım ama vw'ye de mal etmedim yaşadığım sorunları...
Sonuçta herşeye rağmen opeli seviyorum. Ama gözüm yeni nesil A 4 te:)

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arkadaşın şikayetini yapmış olduğu diğer sitede yazdığına göre sorunları servis tarafından tamamen halledilmiş. Şimdi de Insignia dan keyifli araç yok diyor :)

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Belkide arabanın sahibi çok pimpiriklidir normal olan bir sesi kafaya takıyor dur yoldaki eğimden de araba çekme yapıyor zannediyordur. Ama ne olursa olsun satış sonrası hizmet, servis işliği ve garanti kapsamı ile ilgili anlattıları üzücü bir çok kullanıcı satış sonrasına önem verir.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o ses pimpirik değil insigniaların bazılarında olan bir şey o arkadaşın herhalde duyduğu sesde benim dediğim benzin deposunun altında zamanla boşluk oluşmuş o sesi diyor ben sanayide de gördüm lift üstünde 2 insignia adamlar bakıyorlardı neyi var demişdim yol gürültüsünü içeri alıyormuş demişlerdi.. şimdi arkadaşında bu yazıyı okuyunca aynı dert işde..

ama anlamadığım arkadaşın arabayı niye o kadar parçalamışlar ne gerek varki o sesin çözümü çok basit oraya dolgu malzemesi koyuyorlar izalasyon olup bitiyor 30 dakkalık bir iş 5 kuruşda vermiycek garantiden yapılıyor zaten..

meh33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla duyumlarım dorultusunda malesef bende vazgeçtim insignia'dan... ya bi araba bu kadarmı sorunlu olur... ama seneye sanırım güncelleme yaparlar ozmn bidaha düşünmek lazm birazda aracın çok iyi reklamlarla giriş yapmasından çekemienlerin iftiralarına maruz kalıo ama yinede ben otomobil konusunda çok gıcığım kusursz ve elite olmalı bindiğim araç... herneyse insignia düzelecektir mutlaka çünkü opel çok güzel seriler üremeye başladı ... her ne olursa olsn bence opelin teknolojik olupta ürettiği twinportlu motorlar hariç en kusursz en sornsz aracı bende ASTRA G'dir...

srkn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç daha yeni çıktı daha neleri çıkar..

gencomx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her domates kasasının içinden 2-3 tane çürük çıkar,bunu bütün insignialara yormaya hakkınız yok.test aracını vermiş olabilirler hor kullanılmıştır kesinlikle birşeyler vardır.Opel egemde satış danışmanı olarak çalışan arkadaşlarımız var ve sokaklar insignia kaynıyo herhangi bir şikayet gelmediğini söyledi daha.
Başlığıda değiştirseniz keşke,alacak insanların aklına soru işareti bırakmak kötü birşey ve iddaalı bir başlık
Zira arkadaşımda 08 e90 var o sizden daha çok girmiştir servise merak etmeyin
değişmeyen yeri kalmadı neredeyse sıfır arabanın.İnsigniadan bir kaç kat pahalı araç üstelik.Direksiyon aksamı,kapı fitilleri,fabrikasyon hatalı arka amorisörler vb..
Sorunu bayağı bir büyütmüşsünüz.

iyide ustacım domates almıyor millet sıfır araba alıyor sıfır bak adı üstünde hatasız olması lazım denemeden bakmadan neden piyasaya sürüyosun hata işte kabul edecekler.