İller arası 2. el piyasası

cosmo_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar şuan bende 1.3 dizel cosmo var. aracımdan son derece memnunum fakat sürekli satsam mı satmasam mı düşünüyorum. İzmir de iken ilan verdiğimde 38.500 teklif edene satmadığımı biliyorum. daha sonra yine izmirde iken 37ye fiyatı çektiğimde aracı görmeye 5 kişi birden geldi :) Ancak Daha sonra yine vazgeçtim ve aracıma kıyamadım.

Daha sonra ben ev aldım ve şu anda ucuz bir araç almak için satayım diyorum Ankaraya taşındım bu arada tekrar ilan koydum 2 3 hafta önce. Fiyatıda 37 yazdım hemen satılsın diye... Dolar filan arttığı halde sadece ölücüler arıyor... 35 olsun 36 olsuncular arıyor. İzmire gidip aracı satıp gelsem mi diyorum :)

Bu ankara da ucuz araç mı çok yoksa başka bir şey mi var anlamadım açıkçası.

ZAFER BULUT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şans ayağa bir kere gelir 38.500 TL ye vermeliydin kaz uçmuş gitmiş sen en iyisi tavuğa bak. Yinede herşeyin hayırlısı.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabanın pıyasasını kendınde olduruyosun oyle yaparak o ölucu dedıklerın hergun nette araba almaya dolasan kısıler senın aracını ılk o fıyattn ılana verdıgını goruyo sonra dusuruyosun snra gene dusuruyosun aradan zamanda gecse kı bıde aracın cosmo kı cok cosmo aracta yok arayan dahada ucuz fıyat verır tabıkıde zaferın dedıgı gıbı sen kazı ucurmussn ya satmıcaksın yada vercen geccen aracı ole bı durum..

bı aralar 2.el pıyasası asırı ucusa gecmıstı bıde sacma sapan fıyatlar donmeye baslamıstı su anda gene cokta olmasada fıyatlarda 2 3 dususte mevcut

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ankara da alıcı adam bulmak çok zor çünkü bu araç alıp satan adamlardan kimseye yer kalmıyor. Geçenlerde arkadaş için bir araç alalım dedik arkadaş Ankara yazan ne kadar araç varsa plaka sorgulamasından bir yada iki tane sahibi çıktı diğer ne kadar araç varsa bir ay iki ay içinde el değiştirmişler. Al sat işi yapan adamlar resmen canına okumuşlar piyasa da araba bırakmamışlar... ellerine geçen ne kadar araç varsa toplamışlar... onunla da yetinmeyip başka iller de sıkışan satıcı bulduklarında anında çöküyorlar...

Iltegin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara'dayım. Bugüne kadar hiçbir zaman "normal" insan gelmedi satacağım arabalarıma bakmaya. Al-satçılar aramasın diye yazıyorum, adam ablama alıyorum deyip ikna ediyor, evet, gerçekten de ablasına alıyor (vekalet ile, bunun da yolunu bulmuşlar), ama bir hafta sonra içinde el değiştiriyor...

Kısacası Ankara'da aileye, normal insana araba satmak zor. Bakmaya gelenler elinde boya ölçüm cihazıyla geliyor.

josevendetta

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence satmaktansa araç almak daha zor.
Geçenlerde arkadaşimin başına bir olay geldi. Biz istanbuldayiz almayi dusundukleri arac ankarada 2009 model honda civic. Adami ariyolar sase numarasini istiyorlar adam telde veriyor numarayi, ancak baska civic'e ait. Temiz diye gidip aliyorlar, sigorta yaptirken ogreniyorlarki arac pert kayitliymis. Adami ariyolar noyu dogru verdim siz yanlis yazmissiniz diye iddia ediyor. Ben paranin bir kismini harcadim, isterseniz epey bi (rakami tam hatirlamiyorum) eksige geri alayim diyor. Araci alan kisi astsubay. Tehditle toplamda 3.500 tl zarar etmisler, ama adam ist. geldiginde bi temiz dovmusler. Dikkatli olmak lazim.

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
ankara piyasası gerçekten çok karmaşık. aracınıza emin olun düzgün birisi talip olacak. yeter ki acele etmeyin ve fiyatı ile oynamayın.