hız sabitleyiciye verilen fiyat

AstraG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
reklam olmasın ismi lazım deil bir opel servisten tesisat varsa 300 yoksa 450 ytl diye fiyat verdiler arkadaşlar ne dersiniz

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence çok yüksek. Çünkü yaklaşık 3-4 ay önce 140 YTL fiyat almıştım işçilik dahil. Ankara Opan ve Opis'ten. Yalnız Vectra B2 için bu fiyatı vermişlerdi. Yinede bu kadar fark olmaz bence...

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben hangi servis olduğunu merak ediyorum yinede tesisat olmadan nasıl yapıyolarmış elektronik gaz kelebeğimi takıyolar araca :)

astra_njoy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyat yüksek gibi, geldi benim aracıma 150 ye takılmıştı 2 sene önce yetkili bayii tarafından. İndimde yapılmıştı gerçi ama yinede 300-400 çok yüksek bir fiat...

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyat yüksek kullanılacak başka yetkili bir servisdende fiyat al istersen

hurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adana'da yetkili serviste 200 Ytl okumuştum.

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hız sabitleyici olan bir aracı kullandım ve çok tehlikeli bir sistem olduğuna karar verdim gaza basmak bile sizi yola konsantre ediyor ama hiç bişeye dokunmayınca dalma ihtimali kuvettleniyor bence çokta gerekli bir sistem değil onun için bu kadar para harcamana gerek yok bence

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hız sabitleyici olan bir aracı kullandım ve çok tehlikeli bir sistem olduğuna karar verdim gaza basmak bile sizi yola konsantre ediyor ama hiç bişeye dokunmayınca dalma ihtimali kuvettleniyor bence çokta gerekli bir sistem değil onun için bu kadar para harcamana gerek yok bence

ilk başlarda öyle oluyo insan arabayı kontrol edemiyo gigi oluyo ama sonradan alışılıyo bence çok büyük bir nimet acayip hoşuma gidiyo benim

bu arada Melih abi araba kaç model bide donanım seviyesi nedir comfort njoy elegance club falan