Hatamı yaptım ?

ibodayi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende aynısı yaptım bos olan astra j alacagıma ful olan komfort paket astra h aldım gayet iyi bi sıkıntı yok arkadasın dedigi gibi oda eski kasa olacak onemli olan bence kullanırken sana rahatlık verecek rahat kullanmanı saglayacak aparatlar olması hayırllı ugurlu olsun allah kaza bela vermesin

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uzun yıllar kullanacak araba arıyorsanız en iyi seçimi yapmışsınız

Ayran gönüllü biri iseniz bugün aaa çok güzel dediğiniz araçtan 1 yıl geçmeden sıkılıp ya ben bunu satayım üstüne para koyup yeni araç alayım gibisinden bir araç arıyorsanız en kötü seçimi yapmış olursunuz astra H 'ı seçerek

saygılarımla

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben olsam j kasa alırdım. h kasa full donanımlı olabilir ama malzeme kalitesi yerlerde classic olduktan sonra. en net kanıtı 2005 elegance ile classic kasalara bakabilirsiniz.
j kasa ise acayip bir araba. her yere girecekmişsiniz hissi veriyor corsa gibi. kullanımı rahat malzeme olarak en kalitelisi g kasa derim ama j kasa malzemede h ile aynıdır hatta daha iyi bile denilebilir...

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk defa H kasayı J kasaya tercih eden bir topluluk görüyorum (ciddiyim) hem de Opel'ci bir topluluk. Gerçekten çok şaşırdım ama tartışılacak bir konu değil, zevk meselesi çünkü. Saygı duymak lazım...

Ben şahsen her iki aracı da sıfır olarak alıp kullandım ve her iki aracın da artıları ve eksileri var. Fakat genel bir değerlendirme yaptığımda J kasanın görünüş, sürüş keyfi ve güvenlik başta olmak üzere çok daha üstün olduğunu söyleyebilirim. Yeni yenidir...

Kullandığım aracı savunduğum düşünülmesin zira ben VW'ciyim, her ikisi de (bana göre) GOLF değil bunu da belirteyim :)

maliyeci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Banada H kasa kütük gibi gelmişti malzeme ve işçilik kalitesi olarakta pek parlak değil diye hatırlıyorum.

J kasayı ise geçen kullandım motor ve yol sesini biraz fazla alıyor ama kullanımı çok rahat geldi bana pedallar vites ve direksiyon pamuk gibi vites değiştirmek çok keyifli.

tahtaravalli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İkisinide kullanmadım yoldan geçerken gördüm :) ben g kasa diyorum başka bir şey demiyorum :)

ergunp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2009 H kasa enjoy elegance sahibiyim
Bu senenin başında opele gittim sıfır araçları inceledim işime gelirse satar yeni kasa alırım diye düşünüyordum

Önce h kasa Classic 3 e bindik hanımla.
Bizim aracımızda h kasa olmasına rağmen içine bindiğimiz arabadan hemen indik o ne ya herseyden çalmışlar malzemede de kalite bariz yerlerde görünüm olarak aynı olsada...

J kasa ise gercekten çok albenili
boş pakette bile 6 hava yastığı var fakat bence malzeme kalitesi çokda iyi degil sadece tasarımın tuşların vs göz boyaması var.

kendi aracımda var olan
panoramik tavan+ bodykit +dijital klima + o zamanlar 35000 de olan aracımı satıp;
aracımda olanları j kasaya eklemek istediğimde neredeyse kendi aracımın üzerine bir arac parası daha koymam gerekiyordu
Bu nedenlerle bu sevdadan vazgeçip aracımızla yola devam kararı vermiştik.

Bence kafaya takmayın
Hayırlısı olsun
En nihayetinde piyasasınolan bir arac aldınız beğenmezseniz çok kolay satar yenisini alırsınız
Sanıyorum h kasa bu sene son ve seneye bile aldığınız fiyatlardan aşağı bir değeri olmaz