Hatamı yaptım ?

opelci98

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracım 2013 H kasa astra aracta sunroof ve yokuş kalkış desteği haricinde hersey var aracı 36000 tl ye kampanyada 0 aldım j kasa boş olanıda 43 bin tl idi ancak aracta çoğu sey yoktu sızce iyimi yaptım h kasa alarak ??:(

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Aracım 2013 H kasa astra aracta sunroof ve yokuş kalkış desteği haricinde hersey var aracı 36000 tl ye kampanyada 0 aldım j kasa boş olanıda 43 bin tl idi ancak aracta çoğu sey yoktu sızce iyimi yaptım h kasa alarak ??:(

Aracınız model yılı ile değil içindeki aksamlarla kullanıldığı için eski kasa dolu model, yeni kasa boş modelden her zaman daha iyi tabii ki. Nedense herkeste en son kasa olsun takıntısı var. Bir sene sonra zaten o kasa da eski kasa olacak :D

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracınız model yılı ile değil içindeki aksamlarla kullanıldığı için eski kasa dolu model, yeni kasa boş modelden her zaman daha iyi tabii ki. Nedense herkeste en son kasa olsun takıntısı var. Bir sene sonra zaten o kasa da eski kasa olacak :D

sonuna kadar katılıyorum.
Bence gayet iyi yapmışsınız güle gülü binin :)

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelin en dolu kasasinada bindim en bosunada. Opel donanim eksiltirken sadece bununla kalmayip yalitim malzemelerinden de caliyor yani isin suyunu cikartiyor. Opelin bos modeline benmektense bir onceki kasanin dolusu daha iyidir. Bence dogru olani yapmissiniz. Gule gule kullanin

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Opelin en dolu kasasinada bindim en bosunada. Opel donanim eksiltirken sadece bununla kalmayip yalitim malzemelerinden de caliyor yani isin suyunu cikartiyor. Opelin bos modeline benmektense bir onceki kasanin dolusu daha iyidir. Bence dogru olani yapmissiniz. Gule gule kullanin

Aynen aldığı Astra H da, kapıdaki 2. fitil, davlumbaz, motor ile aradaki yalıtım vs. vs. hep eksik. Classic olana kadar hepsi mevcuttu. Donanım dolu gözüküyor ama çok parça çalıyorlar.

Astra J kullandım, bence o araç tasarım hatası, kör noktaları var, benim gibi yüksek boylular için, düşük boylularda da olur mu bilemedim.Parça kalitesi olarak ise giderek kötüleşiyor G>H>J şeklinde bence.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta ıyıkı astra j almamıssın astra h kadar rahat kullanımı olan bı arac yok gercektende opel grubunda ben bı astra h pert ettım daha sonra astra j aldık sport model hemde dızel yok yanı 6 ay sonra sattık aracı gene astra h aldım bu seferkı sedan cosmo full arac ve astra j ye verılen paraya yazık dıyorum.. hem cok yakıyor hem 5 ılerı hem gercekten daha oturmamıs bı arac astra j kı bakın ne kadar cok satan var.. taktırırsın lpg nı bınersın hayırlısı olsun gule gulede kullan.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir serinin en dolu olanı her daim değerlidir, Astra J harika görünüyor iç olsun dış olsun ama içi seni yakar dışı beni olayı var mı yok mu bilmiyorum, bir nasip olması J kasaya binmek. Birkaç gün içerisinde Aykan hoca aldı satürn mavisi gibi otantik bir renkte, ilk izlenimleri çok iyiydi, ilerleyen zamanlarda daha ayrıntılı bilgi verebilir. Sonuçta sıfır araç almışsınız, ağzına kadar dolu donanımın keyfini çıkarın bence.

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de mercedes değil brabusla,lambolarla tatmin olanlar olduğu gibi belki ömrü boyunca çalışsa ortalama bir araç alamayacak olan da var..Durum böyle olunca aracın yeni kasa olması eski kasa olması pek farketmiyor..Fark eden aracın formundan çok içeriği..Donanım ve ekonomiklik açısından 1996,2000 model araçlar örn; 2013-2014 model araçlardan çok daha iyi ancak fiyat olarak bakacak olsanız son model araçlar boş olsa dahi onlardan daha pahalı..

Bana kalırsa doğru karar vermişsiniz..(yermek için söylemiyorum; örn corsa A eski bir araba deseniz d onu ancak alabilecekler de var ya da hastaları var vs) eğer eski kasa diye nasıl satarım diye düşünüyorsanız diye böyle bir yorum yaptım..Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle..