Gitti astra g geldi astra f

• Konuyu başlatan selocan77
  • Başlangıç tarihi

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1-Ataklık gayet iyi( araç motor testinde yaklaşık 20 beygir kaybetmiş gözüküyordu buda sanırım normal)

bu kısım dikkatimi çekti 20 beygir çok büyük bir rakam motor testi derken nasıl bir uygulama acaba ?
100 bg aracın 20 bg kaybetmesi olacak iş değil bundan emin misiniz :confused:

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi ne yaptın? Astra G satıp F kasamı, hemde sedan :(

sanırım paraya sıkıştın ama memnunsan sorun yok Kazasız belasız günler hayırlı olsun.

Not: F,G,H hepsini kullandım .

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
yanlız bisey sorcam glslerde philips car 400 varken sizinkinde blankupt car 300 var niye öyle??

S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
bu kısım dikkatimi çekti 20 beygir çok büyük bir rakam motor testi derken nasıl bir uygulama acaba ?
100 bg aracın 20 bg kaybetmesi olacak iş değil bundan emin misiniz :confused:
Bosch car serviste bilgisayarlı motor güç testi var orada aracın yaklaşık hesaplanan güç değerleri var yalnız araç teste lpg ile girdi ve çok zorlamadılar lpg ayarından dolayı sanırım bu etkilemiş olabilir çıkan sonuşta aracın hesaplanan güç değeri yaklaşık 80 beygirdi. Bu testi her aldığım araca yaptırırım.

S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
Abi ne yaptın? Astra G satıp F kasamı, hemde sedan :(

sanırım paraya sıkıştın ama memnunsan sorun yok Kazasız belasız günler hayırlı olsun.

Not: F,G,H hepsini kullandım .
Biraz ihtiyaçtan ama özellikle astra f tercih ettim ne de olsa 1.6 16v ecotec motor.

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bendede ilk başta blaunpunkt car 300 vardı sanırım 97 glslerde öyleydi en iyisi cd calar kaset devri kapandı zaten temiz araca benziyor biz 11 senedir kullanıyoruz şimdiye kadar ufak tefek sorunları olmasına rağmen sapasağlam duruyor ne varsa eskilerde var diye boşa dememişler malzeme kalitesinden sizde bahsetmişiniz zaten bizde birde 2008 astra h sedan vardı on a ısınamadık ve onu sattık hayırlı olsun tekrardan.

S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
Bir şey sorucam arkadaşlar, bu arka koltuklar tam olarak yerine oturmuyor, açtım baktım altta geçmeli demiri var ama bi türlü yerine oturmuyor bunun bi püf noktası varmı.

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kemer tokaları koltuğun altında kalıyor olmasın bazen araya sıkışıyor kapanmıyor

S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
Olabilir, akşam akşam taktım kafaya uğraştım olmadı birde gündüz denicem daha iyi görerek:)