Gitti astra g geldi astra f

• Konuyu başlatan selocan77
  • Başlangıç tarihi

teeKin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üzülme benim ilk arabam astra F idi şimdi G var ama halen ne alısabıldım nede Fteki zevki alabildim belkıde ilk araba psikolojisidir

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi ne yaptın njoy bırakılırda f kasa araca binilir mi :) hani ihityac falan desen anlarım da tutup 98 sedan f kasayada ne bilim :) hadi hb olsa bi ihtimal. ama hayırlısı olsun diyelim. yinede astradan vazgecmemişsin :)
F kasanın neyi varki :confused: Herkes g veya h kasa alamayabilir.Ayrıca bendede f kasa var diye söylemiyorum,Kim bindiyse 16 yasında araba olduguna inanmıyo bile..Sanırım siz hiç f kasaya binmediniz..:cool::cool:

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun bu fiyat aralığında alınabilecek en iyi araçlardan biri astra f

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
F kasanın neyi varki :confused: Herkes g veya h kasa alamayabilir.Ayrıca bendede f kasa var diye söylemiyorum,Kim bindiyse 16 yasında araba olduguna inanmıyo bile..Sanırım siz hiç f kasaya binmediniz..:cool::cool:

profil resmindeki arac seninse aynı arac f kasa SW 97 modeline binmiştim. 6 ay kadar ama sonra sattım. belki acemi donemimdi ama ne bilim sevemedim. tabiki herkes g veya h alamayabilir. bende h alamam mesela ama arkadas zaten var olan g yi değişmiş.

yinede farketmez opel vede astra sonucta. kazasız belasız sürüşler diyelim. hayırlı olsun tekrar.

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
profil resmindeki arac seninse aynı arac f kasa SW 97 modeline binmiştim. 6 ay kadar ama sonra sattım. belki acemi donemimdi ama ne bilim sevemedim. tabiki herkes g veya h alamayabilir. bende h alamam mesela ama arkadas zaten var olan g yi değişmiş.

yinede farketmez opel vede astra sonucta. kazasız belasız sürüşler diyelim. hayırlı olsun tekrar.
Zaten satan abimiz İhtiyactan dolayı satmış..O yüzden bi alt kasayı almış..
Valla Belki siz ısınamadınız,belkide aracınız sıkıntı açtı bılemem ama ben gayet memnunum.Saygılar..

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yiğidi öldür hakkını yeme demişler atalarımız evet görüntü olarak g kasa daha hoş olablir ama konforda bence aynı ataklık olarakta bence g kasadan daha iyi bende vardı 2 seneye yakın kullandım şimdi g kasa aldım benimki düz serisi idi klima airbag v.s gibi özellikler yoktu ondan dolayı değiştim ama arkadaş gls yani dolu olanını almış f kasaya diyecek yokta model küçültmek ne kadar doğru onu bilemiyorum ama ihtiyac için yapılmışsa normaldir
hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız inşallah

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel opeldir...hayırlı olsun...

S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar iyi dilekleriniz için teşekkürler, bende bugün şöyle bir aracı test etme fırsatı buldum, alıcı gözle iyice aracımı seyrettim valla ne yalan söyleyim ilk gün itibariyle bende bıraktığı izlenim çok olumlu, sırasıyla size şöyle açıklayım gerçi f kasa kullananlar biliyorlardır ama ben yinede açıklayım

1-Ataklık gayet iyi( araç motor testinde yaklaşık 20 beygir kaybetmiş gözüküyordu buda sanırım normal)
2-Konfor bildiğiniz gibi özellikle şunu söylemek istiyorum kullanılan malzeme kalitesi ve işçilik g kasayı aratmadı hatta daha iyi diyebilirim.
3-Özellikler; yol bilgisayarı hariç her şey var, abs-klima-çift air bag-soğutmalı tortido(g kasada yok) buda bana yetiyor zaten.
4-Yakıt tüketimi; şu anda henüz ölçemedim ama lpg li olması dolayısıyla aldığım kişinin bana söylediği şehir içi 9 lt/100 km tüketimi var şehir dışı 5.5-6 lt civarı dedi bana uygun geldi hatta daha da düşebilir gibi.
5-Fiyatı; herhalde bu özelliklerde alınabilecek en iyi fiyat.
6-Kısaca bazı ayrıntıları çok hoşuma gitti örnek;küllüğün düğme ile açılması ve araç çakmak girişinin burda gizli olması, kalorifer peteklerinin şıklığı, göğüsteki malzeme kalitesi, koltuk ve döşemelerin şıklığı vs.
Arkadaşlar belki biraz erken bir yorum olacak ama keşke daha önce f kasa alsaymışım diye düşündüm. Şimdilik performans olarak gayet memnunum, ufak tefek masraflar gözüküyor ama onlarda işin tuzu biberi sanırım. Yorumlar için herkese teşekkürler.

Son düzenleme: