Gitti astra g geldi astra f

• Konuyu başlatan selocan77
  • Başlangıç tarihi
S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
Bugün çektiğim bazı fotoğraflar;

Ekli dosyalar

• Görüntü009.jpg
    Görüntü009.jpg
    90 KB · Görüntüleme: 32
  • Görüntü017.jpg
    Görüntü017.jpg
    79.1 KB · Görüntüleme: 27
  • Görüntü023.jpg
    Görüntü023.jpg
    79.5 KB · Görüntüleme: 30
  • Görüntü027.jpg
    Görüntü027.jpg
    99.6 KB · Görüntüleme: 29
  • Görüntü028.jpg
    Görüntü028.jpg
    90.6 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah çok diri duruyor. Yalnız lpg lide olsa benzin ışığı yanarken pek kullanmayın zararı var diye biliyorum.

S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
Maşallah çok diri duruyor. Yalnız lpg lide olsa benzin ışığı yanarken pek kullanmayın zararı var diye biliyorum.
Evet zaten alır almaz önce benzin aldım, ışık yakmamaya özen gösteriyorum.Sanırım fotoğrafta gördünüz ışık aracı almaya giderken çekilen fotoğraf.

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet zaten alır almaz önce benzin aldım, ışık yakmamaya özen gösteriyorum.Sanırım fotoğrafta gördünüz ışık aracı almaya giderken çekilen fotoğraf.

Evet fotoğraflarda görünce söyleyeyim dedim. Çünkü yakıt pompası sorun çıkarabiliyor F kasalarda. Birde aynalar var yan aynaları yerine takmayı öğreneceksiniz yakında :D Farkettiyseniz katlanmıyor:(

S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
Evet fotoğraflarda görünce söyleyeyim dedim. Çünkü yakıt pompası sorun çıkarabiliyor F kasalarda. Birde aynalar var yan aynaları yerine takmayı öğreneceksiniz yakında :D Farkettiyseniz katlanmıyor:(
Yok onu bilmiyordum hiç denemeyim o zaman :sorry:

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
normalde gls lerin aynaları gövde rengi olur zaten. Ama darbe aldığında çıktığı için muhtemelen zarar gördüler ve eski sahibi yeni aynaları boyatmadan taktı.

S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
normalde gls lerin aynaları gövde rengi olur zaten. Ama darbe aldığında çıktığı için muhtemelen zarar gördüler ve eski sahibi yeni aynaları boyatmadan taktı.

Olabilir ben onları bi ara boyatırım ama çok sırıtmaz inşallah.