Garip bir servis hizmeti(!)

LeVeLuP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Korkudan ancak bugün servise gidebildim.
Bilin bakalım ne oldu.

Az sonra...

mbbilici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nooldu söylesene!

LeVeLuP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir sayfa yazdım.sistem bozuldu gönderemedim.
tekrar yazacağım özür.

LeVeLuP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Servise gittim.Şangur şungur sesler eşliğinde.Ustayla teste çıktık.30 dk. Geçti ses yok.kamera şakası gibi.deli oldum.biraz da ben kullanabilirmiyim dedim.10 dk da ben kullandım.sesi duyacağız diye kasislerde neredeyse arabayı parçalayacağız.gene ses yok.ben pes ettim.artık dönelim dedim.dönmeye başladık servise doğru.ve mucize…ses gelmeye başladı.İlk kez arabamdan gelen arıza ile ilgili bir sese sevindim.:kop: usta tekrar direksiyona geçti.şiddeti az da olsa sesi 6-7 kez duydu.bence firenden geliyor dedi.servise geldik.balatadaki boşluğu alan saç bozulmuş ve de yerinden çıkmış.küçücük bişey.sağolsunlar kontrolde bir de turbo hortumunun yağlandığını gördüler o da garantiden değişti.akşamı ettik 5000 km dir. aracıma eşlik eden meşhur sese veda ederek...

maximm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gözün aydın abi:) güle güle kullan...

Buraq

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende ön konsol ve arka taraflardan plastik tıkırtıları duyuyorum ama ne zaman ustayla cıksak ses azalıyor ustada duymamazlıga geliyor.ne zaman yalnız kalsam arabada sesler beynimi kemiriyor servise giriyorum azalıyor :) şaka gibi

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
bence opeller cin var:)) benm arabada da bazen tıkırtılar geliyor sonra bi bakıyosun tıkırtı filan yok bi gün kafayı yersem yazarım buraya:)

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aman usta sen buraya şube açma kendine yazık edersin.....artık istanbulda eli anahtar tutan herkes opel'ci oldu yaaaaaaa neyse........