Insignia hakkında bir şikayet

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3/5 araçta çıkan arıza tüm araçlarında arızalı olduğu anlamına gelmez ınsıgnıa mükemmel bi araç kullandınızmı bilmiyorum ama kullanmanızı tavsiye ederim çok sessiz ve mükemmel
sizede geçmiş olsun opel servislerine güvenin sorunu halledeceklerdir yıllarım yetkili servislerde geçti merak etmeyin hallolur

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tüm markalarda yeni olan modellerde sorun cikabilir arkadaslar zamanla hepsi giderilir..bu normaldir.hatta benim fikrim cok denk geldim temiz kullanilmis 1 yasindaki bir arac sifir bir aractan daha az sorunlu olabiliyor..ford mondeo larin yeni ciktiginda bir arkadas almisti ve araba servisten hic cikmiyordu.arabayi geri verdide kurtuldu.baska bir arkadas sifir 270cdi merso aldi daha eve gelmeden yolda turbosu mord ..bence insignia nin da yeni bir model olmasindan kaynaklanan sorunlar cikabilir zamanla giderilir sikmayin caninizi..hepsindede olacak diye birsey yok birazda sans isi.alabilacek durumda olsam hic düsünmeden insignia tourer 20.cdti 190 hp sini alirdim..

memati09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senı opel atakoyde grdum arkadasım ınsgna koyu renk dımıı ...sana sonra beyaz corsa verdıler sanırsam

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her aracın keyfi ayrıdır. ayrıca bunlar olabiliyor arkadaşlar. çok normal daha yeni çıkan bir araç için. ayrıca opel araçları Türkiye de test etse veya başka bir marka test araçlarını Türkiyede test etse sadece 5 yıl araçların iyileştirilmesi için çalışır. otobanda en sol şeritte 10 cm derinliğinde asfalt olmayan yollara sahip bir ülkeyiz. bu yollara bu araçlar bu kadar dayanıyor ya valla bütün otomobil firmalarından Allah razı olsun. insignia için yaşanan bu sorunlar kesinlikle giderilicektir. bunlar normal şeylerdir. sonuçta kul yapısı. herşey düzeltilir. burdaki önemli nokta, satıcı firmanın size olan yaklaşımı, tutumu, size sahip çıkması, ortada kötü bir durum varsa bunu hemen düzeltmesi

ForCorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vallahi 126 bin km'de corsa c 1,3 cdti kullanıyorum...10.000 km'de bir bakımlarını yaptırıyorum hemde citroen serviste :D
ufak tefek elektrik arızası dışında maşallah başka bi arızası yok...
yani...:::
I LOVE MY CORSA/OPEL :D