Garanti süresi uzatma

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar. artık ikinci yıla girdigim için araçlarımızın da garanti süresi 2 yıl oldugu için garantinin uzatılmasının kaça mal oldugunu servise sordum. araç sıfır alınırken bu garanti uzatma işlemi bir yıllık için 500 tl, , ilk iki yıl içerisinde ve 50000 km gecmemiş araçlar için 660 tl olarak belirttiler. iki yılı gecen veya 50000 km gecen araçların garanti süresi uzatılmıyormuş. garanti süresini uzatmak sizce mantıklı mı. sonucta garanti süresi içerisinde tüm bakımları yine serviste yaptıracagız. yani ne kadar derlerse o kadar verecegiz. bir de bu fiyatlar acaba servisler arası degişiyor mu.  daha önceden fiyat alan arkadaşlar varsa ne kadar aldılar. degerli görüşlerinizi bekliyorum. teşekkürler

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Garanti süresi uzatma

ben şahsen yaptırmayı düşünmüyorum
çok gerekli mi bence o kadar da gerekli değil
şu ana kadar garantiden değişen parçalar az çok belli yani bu problemlerde araç ta çıkacak diye birşey yok
ve bu verilen miktarla karşılaştırılınca garantiyi uzakmak bana mantıklı gelmiyor..

Xantorus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bir de  bu garantiye neler  dahil bakmak lazım    ben afl  dahil değil diye duymuştum ama  sözleşmeyi  okumadım

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şimdilik biraz bekleyecegim. acaba gideceginiz servislerden sizlerde bu süre uzatma için fiyat alabilirmisiniz. bir ücret standardı varmı diye merak ettim . yoksa ne tutturursak durumu mu gecerli