Galiba Astra Classic III ve Astra Sedan Üretimi Bitiyor...

Filmk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelin sitesinde 16.02.2012 tarihli Fiyat listesine baktığımda Astra HB Classic III ve Astra Sedan araçların 1.3 Dizel seçeneklerinin artık listede olmadığını farkettim; daha geçen ayki listede bu seçenekler duruyordu...Bu durum sizce bu araçların artık piyasada üretilmeyeceği anlamında mı? Yoksa bir hata mı? Bana göre yavaş yavaş bitiriyorlar bu seriyi...Yeni Astra Sedan da teste çıktıktan sonra sanırım son üretimlerinde Astra Classic III ve Astra Sedan...

Ben bu sene aracımı alana kadar bir çok sitede 2010-2011-2012-2013-2014 yada 2015'e kadar devam edecek bu aracın üretimi diye çok yazı okudum..Herkes farklı bir görüş bildirmişti, acaba bu aracın son üretimi bu durumda 2012 mi...

http://www.opel.com.tr/tools/fiyat-listesi.html

Son düzenleme:

VHP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sanmıyorum öle bısey oldugunu cunku clasık serı guncel serının yanında bıraz daha ucuz bı alt kasa olarak yıllardır uretımde astra h ılk cıktıgında g kasa uzun yıllar beraber uretıldı dıye bılıyorum sımdı j kasa cıktı onun ustune bı kasa koyarlarsa ısde ozmn h kasanın uretımı bıter j kasa clasık olur

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dikkat ettim şimdi 1 ay önce konfor paket olarak tek donanım vardı, şu an düz olarak (konfor paketsiz) essentia'da gelmiş.

Filmk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sanmıyorum öle bısey oldugunu cunku clasık serı guncel serının yanında bıraz daha ucuz bı alt kasa olarak yıllardır uretımde astra h ılk cıktıgında g kasa uzun yıllar beraber uretıldı dıye bılıyorum sımdı j kasa cıktı onun ustune bı kasa koyarlarsa ısde ozmn h kasanın uretımı bıter j kasa clasık olur

Bir yerde şöyle bir bilgi var yanlız...Yani H kasa çıkınca G kasa üretimi bitmiş diyor...

Opel Astra F 1992-1998 Yılına Kadar Üretilmiştir.

astraf.jpg

Opel Astra G 1998-2003 Yılına Kadar Üretilmiştir. Yeni Modelleri Astra Classic olarak Üretilmektedir.

astrag.jpg

Opel Astra H 2004-> Yılından itibaren üretilmektedir.

astrah.jpg

VHP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım bıldıgım f clasıc oldugunde g cıkmıstı ve o sıradada uretıldı g clasıc oldugunda h uretılıyodu suanda h clasıc oldu j uretılıyo yanı hep yanında bı alt kasa var dıye bılıyorum tabı arkadaslar yazarlar nasıl oldugunu da yarın artık bugun bıraz gec olmus kımse yoktur forumda :D

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
utanmasalar astra g yeniden üretilcek :) ki üstüne 2 kasa çıktı :D

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
f kasanın 2001 modeli bile var :)
h kasa üretilmeye devam edecektir ama yavaş yavaş ayağını kesmeye başlarlar...

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
şu an bayilerin elindeki h kasa araçlar son üretilenler ve artık gelmeyecek kesin bilgidir.

Filmk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu an bayilerin elindeki h kasa araçlar son üretilenler ve artık gelmeyecek kesin bilgidir.

Bahsettiğim fiyat listesi de bunu doğruluyor şuan; ben bayiyle konuştuğumda 2014 demişlerdi ama sanırım ellerindeki bitince bu araçlar son bulucak gibi görünüyor...

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
H kasa sedan tarih oldu demek..olsun olsun kişisel görüşüm akranlarına göre sönüktü zaten.