Classic Ii 'nin üretimi Yine Uzatıldı

Ertekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel hoş ama her taraf Astra oldu artık...Fiyat uygun araç kaliteli olunca millet akın etti araca...:)
Aracımı almadan önce '' 0 '' Km alalım dedim...Kampanyanın olduğunu da duyunca hemen fırladım bayiiye gittim ama koskoca Ankara'da bayiilerde araç kalmamış inanamadım...Tabii ben kampanyayı bir hafta geç duymuşum...O bir haftada araçlar tükenmiş...Bizde mecburen ikinci el aldık..:(
Şimdi lambada duruyorum sağımda Astra, önümde Astra...Sevinsem bi türlü, üzülsem bir türlü...Araç çok olunca değeri düşüyor üzülüyorum bir yandan....:( Opel kullanıcısı artıyor, seviniyorum bir yandan...:alkis:
İşte burada modifiye devreye giriyor. aracınızı kişiselleştirmelisiniz. elbetteki sevinin ve aracınızı piyasadaki diğer astralardan ayrılacak hale getirin. o zaman aracınızı daha çok seveceksiniz.:)

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra g forever :)

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bide f kasalarının sıfırını üretseler süper olur valla
Burak abi şahsen katılmıyorum eğer üretilmeye başlarsa kasırganın özeliiği kalmayacak:) bence üretilmemesi daha ii düşün bi sende ve bende:D :kop: tabi geri kalan F leri hurdalığa atcaz heralde:kop: neyse ama G kasa için ii demekki seneye G kasa aldıkmı daha üretimde olan bi araç almış olcaz demektir:) ayrıca üretilmesi piyasasınıda yukarda tutacaktır:)

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşte burada modifiye devreye giriyor. aracınızı kişiselleştirmelisiniz. elbetteki sevinin ve aracınızı piyasadaki diğer astralardan ayrılacak hale getirin. o zaman aracınızı daha çok seveceksiniz.:)

Babamın bir lafı var...

'' Akıl verme, Para ver... ''

:) :) :) :) :) :) :)

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu eski farkındayımda görünce dayanamadım uzatıldıysa gerçekten hangi üllkeler için uzatıldı?? 2009da kalktı türkiyede şimdi tek bildiğim brazilyada makyajlı satılıyor oda iiiğrenççç...

2011-astra-external-mm1-992x350-1.jpg

2011-astra-lateral-external-mm1-992x350-2.jpg

2011-astra-traseira-external-mm1-992x350-3.jpg

2011-astra-internal-mm1-992x350-1.jpg

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çakma astra nın içi ne öyle bittim :))

astra g mükemmel bir araba bence.üretimde kalması da sevindirici.şahsen ülkemizde sıfır satılsa bende yeniden almayı düşünenlerdenim.