Ford Kuga 1.6 Ecoboost Selective Testi

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ford Kuga 1.6 Ecoboost Selective Testi

Reklamlarda bu aracın bagaj açma şekli çok hoşuma gitmişti.Arka tamponun altına ayagını itmesi fln çok şekil  general__p

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

valla ben de bu hafta sonu eskişehirde inceleme şansı bulmuştum ancak navigasyon ekranı konusunda takıldım ekran çok küçük ve bizimkiler gibi navi taktırsak ekran büyüklüğü artsa olmaz mı dedik olmaz dediler kıl oldum adama tabi o kadar küçük ekranla film mi izlenir dedim yapcak bişey yok dedi. sizce nedir bu durum. fiyatları da biraz yüksek gibi

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Paylaşım için teşekkürler maşallah kitap gibi olmuş :)

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok güzel bir deneme ve ilk izlenim paylaşımı Tolga. Teşekkürler...
Kuru kuru değil tabii ki...

sksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu araç türkiye’de en çok qashqai 1.6 cvt’yi vuracaktır bence. Şimdi baktım ford en alt donanıma esp’yi de koymuş fiyat 65 civarı.
nissan utansın bomboş cip görünümlü yükseltilmiş megane satıyor.

Baran_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Araç çok güzel; Tolga ve Doğanla beraber bakmıştık zaten daha önce.
Navigasyon ekranı 5" büyüklüğünde ve sadece navigasyon+geri görüş ekranı olarak düşünülmüş film seyretmek gibi birşey düşünmemişler bu ekranda, şuanda benim aracımda takılı olan sistemin aynısı var.
Ancak 2013 yılının sonuna doğru 8" ekranlı SYNC sistemli dokunmatik ekran ile alabileceksiniz Kugayı. Ayrıca araçta birde Powershift vites seçeneği var ki şuana kadar geliştirilmiş en iyi çift kavramalı vites bana göre.

Ekran şu şekilde olacak; aynı sistem Focusla da alınabilecek.Bu ekranda şuanda bildiğiniz tüm multimedya özellikleri mevcut; kablolu bağlantılar kol dayama içinde ancak wireless ve bluetooth ile paylaşım yapabiliyor zaten.

Ford-Focus_Sedan_2011_800x600_wallpaper_22.jpg

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Baran_ link' Alıntı:
Araç çok güzel; Tolga ve Doğanla beraber bakmıştık zaten daha önce.
Navigasyon ekranı 5" büyüklüğünde ve sadece navigasyon+geri görüş ekranı olarak düşünülmüş film seyretmek gibi birşey düşünmemişler bu ekranda, şuanda benim aracımda takılı olan sistemin aynısı var.
Ancak 2013 yılının sonuna doğru 8" ekranlı SYNC sistemli dokunmatik ekran ile alabileceksiniz Kugayı. Ayrıca araçta birde Powershift vites seçeneği var ki şuana kadar geliştirilmiş en iyi çift kavramalı vites bana göre.

Ekran şu şekilde olacak; aynı sistem Focusla da alınabilecek.Bu ekranda şuanda bildiğiniz tüm multimedya özellikleri mevcut; kablolu bağlantılar kol dayama içinde ancak wireless ve bluetooth ile paylaşım yapabiliyor zaten.

Ford-Focus_Sedan_2011_800x600_wallpaper_22.jpg
işte bunun beğendim astramdan sonra gerçekten hiç bir ön konsolu beğenmiyorum ama bu çok güzel. navigasyon olayı falan iyiymiş fiyat da iyi olursa almayı düşünebilirim tabi astradan vazgeçebilirsem...

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracın yakit tuketimi degerleri nasıl acaba? Arac bence gayet hoş  görünüyor incelemede gayet bilgi verici  thnxx

bbeerrkk67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Keyıfle okudum Tolga abi paylaşımın ıcın tesekkurler
ulas79 link' Alıntı:
bir araya gelebilirsek denemeni isterim benim aracı tabi orjinal yazılım o zaman kalmayacak gibi :)
Çok merak ediyorum bizim 1.6 T ler nasıl gıdıyor :)