Film Camdan Ceza yemeye son!

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ya hikaye ona kalsa göya alısveris merkezlerinde arabanın altına bakıyolar bomba varmı diye emin ol bomba olsa anlamazlar yanii sırf göstermelik olsun iste bakıyomu bakıyo madem benim arabamın içinde bomba olma ihtimali varsa X5İN İÇİNDEDE bomba olma ihtimali var gider kiralarım bi camları karartmalı bmw içine koyarım bombayı mesele bombaysa yani

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
grnt044.jpg

grnt042e.jpg

bunları ince siyah tül kumaşla veya sineklik malzemesi ile kaplıyorsunuz.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Oto döşemecilerinin tavan döşemelerini gergin tutmak için kullandıkları çelik teller. Birleşim yerlerini kaynak yaptıramazsan eski bitmiş tükenmez kalemlerin içlerinden faydalanabilirsin. Tükenmez kalem içlerini 1,5-2 cm kadar kes, tellerin birleşim yerlerinden geçirip içine japon sıkarsan kaynak gibi sağlam oluyor. Alttaki resmin sol alt kısmında görülen birleştirmeyi bu şekilde hallettim.

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vay be daha ucuzuda çıktı desene abi

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben tellere ücret ödemedim, döşemeci bir arkadaştan 4 tane almıştım, arka cama iki, yan camlara birer tane tel çubuk gidiyor. Tükenmez kalem içi genelde her evde bulunuyor, sineklik tülünü de 6 liraya aldım. Bir tüp derby ile yapıştırma işlemini yaparsın, gerekli görürsen tel ile sinekliğin birleşim yerine dikiş atabilirsin.

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle kullan

SİLİVRİLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende bunlardan araştırıyordum. Bende katılırım.

Film cezalarından sonra bu hafta sonra sökeceğim. Ceza yerine perde alırım. Birde otobanda polisler yolda gezerken plakaya kesiyor cezayı filmden, bu da anlatmadan olmayacğı için, ceza yemeyiz inşallah.

Arkadaşlar filmli araçlara bir uygulama yoktu. Fakat sene başından itibaren başladı ve eskisi gibi artık gördüğü zaman yapıştıracaklar cezayı, bugün olmazsa yarın.