Film Camdan Ceza yemeye son!

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Adam aklına ceza yazmayı koyduysa gözünün üstünde kaşın var misali ne yapar eder mutlaka cezayı keser. O işin başka bir yanı ama seyyar perdelerin en iyi tarafı (benim için) güneş olmayan kış günlerinde ve geceleri çıkarıp bagaja koyup kullanmıyorum. Burada bu tür ürünlerin kullanım amacı önemli. Amaç güneşten mi korunmak, yoksa birşeyler mi gizlemek. Güneşten korunmaksa seyyar perde, gizlenmekse film mantıklı. Görevlilerin tepki koyduğu durum da ağırlıklı olarak gizlenmeyle ilgili diye tahmin ediyorum.

Savaş abi benimde işimden dolay bagajda hep ilaç var. Şuan aydın 27 derece ve arabanın arkasındaki sıcaklık baya düşük, Dün akşam arka koltukta su bırakmıştım su ısınmamış. buda benim için avantaj sıcaktan dolayı araç ilaç kokmuyor. Zaten kışın ihtiyacım kalmaz.
Ben bu siyah cam işini sadece bunun için kullanıyorum. Zaten Çevirmeye girdiğim zaman direk aracın iç ışıklarını yakarım ne olur ne olmaz. Savaş abininde deği gibi yeterki polis ceza kesmek istesin hiç bir zaman kurtamaz. Örn; Aracta tebeşir, Ölü poşeti, Bu sıcakta zincir vs vs

aytacbasar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
guzel

ben bunun film olarak aynısını kullandım hatta dısında reklam logoları vardı gerçekten iyi ama iş perde olunca arka cam harici bence sıkıntı çünki perdeyi çıkartmada camları açıp kullanması zor hatta imkansız olur. ve yakından bakınca içi de görünüyor. filmde o yok ne kadar yakından da bakılsa gorunmuyor. en azından benımkı ole...
ceza yenmez belki ama film gibi olmaz bence..

multicdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum hiç bi yere sökme takma yok. sadece 2 tane basit tırnak vr cam fitillerine sıkıştırıyorsun bu kadar basit. o fitillerde perdeyi tutuyor.

peki murat bey birşey daha soracam size... bunu taktırınca camın rahat açılıp kapanmayacağını hatta biraz olsun çizilebileceği söyleniyor nedir bu işin aslı bir de çok lu alımda 90 tl ye kadar düşüş varmış tüm cam mı yoksa teki için mi 90 onu soracam size

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ben bunun film olarak aynısını kullandım hatta dısında reklam logoları vardı gerçekten iyi ama iş perde olunca arka cam harici bence sıkıntı çünki perdeyi çıkartmada camları açıp kullanması zor hatta imkansız olur. ve yakından bakınca içi de görünüyor. filmde o yok ne kadar yakından da bakılsa gorunmuyor. en azından benımkı ole...
Bu tür perdelerde (tam anlamıyla perde değil ama biz şimdilik perde diye tanımlayalım) arka camlar sorunsuzca açılıp kapanıyor. Yukarıda da bahsettiğim gibi kullanım amacı önemli. Bazılarımız bu tür ürünleri güneşten korunma amaçlı kullanıyor, bazılarımız da gizlenme veya gizleme amaçlı kullanıyor.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
peki murat bey birşey daha soracam size... bunu taktırınca camın rahat açılıp kapanmayacağını hatta biraz olsun çizilebileceği söyleniyor nedir bu işin aslı bir de çok lu alımda 90 tl ye kadar düşüş varmış tüm cam mı yoksa teki için mi 90 onu soracam size

* valla dostum ben üretici firma tam anlamı ile konuşmadım isterseniz çıkartın bir sayı gider konuşurum.

* Camda çizilme vs olmuyor. Çünkü camla temas yok. Tırnaklarda değmiyor cama.

*Camın açılıp kapanması gayet rahat. 140 ile test ettim hiç bir şekilde yerinden çıkma oynama yapmıyor. Çıkarmak istediğinizde ise sökmesi çok rahat. Arkada oturanlarda yaşayacağı en büyük sıkıntı camdan bir şey atmak oluyor onuda bir zahmet öne uzatıyorlar. Zaten arabamda sigarada içirmediğim için herhangi bir problemle karşılaşmadım şimdiye kadar.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Daha önceki konularda tartıştığım gibi ben araba cam filme karşı olduğum için çıkıpta arabama film çektiremezdim. Zaten hiç sevmiyorum. en azında arkada resistanslarım sağlam bir şekilde kullanacağım arabamı

aytacbasar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabi seçimler illa farklı olacaktır.
ama benim arka camda film vardı rengi çok solduğu için söktürüp yenisini taktırttım. razistansları da çıktı gıbı ama sorunsuz çalışıyor... dediğim gibi herkesin fikri farklı ve bizim için mantıklı ve ideal olanı seçmek. savaş abi sen arka camlar sorunsuz açılıyor demişsin ama bu sabitlenmiyormu... yeni model araçlarda bunun surgulu versiyonu kullanıyor ve kullanışlı ama bu sabit olduğu için aynı seyi soyleyemıycem. yanı beni fikrim...

multicdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
* valla dostum ben üretici firma tam anlamı ile konuşmadım isterseniz çıkartın bir sayı gider konuşurum.

* Camda çizilme vs olmuyor. Çünkü camla temas yok. Tırnaklarda değmiyor cama.

*Camın açılıp kapanması gayet rahat. 140 ile test ettim hiç bir şekilde yerinden çıkma oynama yapmıyor. Çıkarmak istediğinizde ise sökmesi çok rahat. Arkada oturanlarda yaşayacağı en büyük sıkıntı camdan bir şey atmak oluyor onuda bir zahmet öne uzatıyorlar. Zaten arabamda sigarada içirmediğim için herhangi bir problemle karşılaşmadım şimdiye kadar.

tamam siz üretici firmayla bir konuşun bakalım her cama 90 mı tüm cama mı diye rezistans a bir sorun teşkil etmez umarım bu konularda çok titizim bişeyi bir kere almayı hiç değiştirmekten yana olmadığımı da buradan söylemek istiyorum bu hem biraz komik bir durum sanırım hemde enteresan

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
tabi seçimler illa farklı olacaktır.
ama benim arka camda film vardı rengi çok solduğu için söktürüp yenisini taktırttım. razistansları da çıktı gıbı ama sorunsuz çalışıyor... dediğim gibi herkesin fikri farklı ve bizim için mantıklı ve ideal olanı seçmek. savaş abi sen arka camlar sorunsuz açılıyor demişsin ama bu sabitlenmiyormu... yeni model araçlarda bunun surgulu versiyonu kullanıyor ve kullanışlı ama bu sabit olduğu için aynı seyi soyleyemıycem. yanı beni fikrim...
Sabitleme işlemi cam fitillerinin camla değil de kaportayla birleşim yerinden yapılıyor, yani camla ilgisi yok. İlk sayfadaki resimlere dikkatli bakılınca tutturma yerleri belli oluyor.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
27032010209o.jpg

27032010207.jpg