Fiat Linea 1.3 MultiJet Pop

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Linea, B buçuktan C olabilir zorlasak. D segmenti değil.

Ekonomik ve dayanıklı motor. Bol ve ucuz yedek parça. Nispeten iyi, akarı kokarı yok. Altını vursan, köşesini sürtsen üzülmeyeceğin binmelik araba.
Ben iş görmesi, amaç ve fiyat denklemi açısından bakınca beğeniyorum.

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vaktinde çok ucuz fiyattan sattılar bu arabaları 25-30 bin arası Sıfır satıyorlardı.bu fiyat sadece pop paketinde geçerliydi,nedeni sanırım pop Türkiye'de Yapılıyor diğerleri İtalya'dan geliyor.ekonomi sebebiyle güzel araçlar.ama bu gün olsa üstüne 3-5 daha koyar c-ellyse alırım.gerçi ona da bindim pek konforlu değil ama neticede ekonomi.

iPad'dan gönderildi .

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Biz bu aracı şantiye de kullanmak için aldık. Normalde zaten babama tahsis edilmiş Jetta vardı , fakat gerek çok yakması gerekse her yerde kullanılamıyor olması ,bizi bu tür ekonomik bir almaya yöneltti. Konuyu başka yere çekmeye gerek yok.

LY1gA1.png

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Linea ve Era al birini vur ötekine. Şirket arabası olarak güzel araçlar. Ama aile için riskli tercihler bana göre.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biz bu aracı şantiye de kullanmak için aldık. Normalde zaten babama tahsis edilmiş Jetta vardı , fakat gerek çok yakması gerekse her yerde kullanılamıyor olması ,bizi bu tür ekonomik bir almaya yöneltti. Konuyu başka yere çekmeye gerek yok.

LY1gA1.png

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sahibinden.com saçmalamış. c segmentine bile zor giren arabayı d yapmışlar.
passat vectra insignia falan herhalde e serisi long kasalar falan olsa gerek :D

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Segmenti belirleyen şey sadece boyut olmamalı. Öyle olsa idi önceki kasa Citroen C4 Sedan D segmenti, C5 ise C segmenti olurdu ☺️

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Benim yorum yapmama gerek kalmamış ki bizim insanımız Mercedes'ten aşağısına binmediği için Linea'yı , Era'yı adam yerine koymuyor :).

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence bir otomobil değerlendirilirken ya da başka otomobiller ile karşılaştırılırken ortaya bir kriter konulmalı.

Malzeme kalitesi, donanım, güvenlik ya da bunların optimize edilmiş hali olan Fiyat&Kalite endeksi gibi somut kriterler.

Aksi halde her aracın bir birine karşı atıları ve eksileri vardır ve işin içinden çıkılmaz. Neye göre A aracı daha güzel?

Mesela Fiat benim pek sevmediğim bir marka. Asla almam diyemem. Çünkü Fiyat & Kalite endeksine bakıldığında ve kullanım şartları göz önüne alındığında bu araç alınabilir. Hatta aynı paraya yaşlı ve sahibi bilinmeyen, ne olduğu belirsiz bir Passat alacağıma gider sıfır km Linea alırım. Yani bu benim yaklaşımım. Ama şartlara göre değişebilir tabii..

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mekanik hisler alt takımın takırtısıdır doğukan :D Linea bizim memlekette gidecek en güzel arabalardan biri, yakıt tüketiminin zorlandığında 7 litreye fırlaması çok normal ve güzel bişey, 4.2litre hele çok hoş iyi arabadır linea. Ama pek fazla bişey beklememen gerek, segmentini C sandığın için sanırım diz mesafesini çok bekledin, Linea şişirilmiş B sınıfıdır, punto ve corsa altyapısı var. Contiler 2 yıla rağmen çok aşınmışsa hiç değişmemiş olabilir.