Ev İçin Ses Sistemi Tavsiyesi.

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar; LG 42LM640S marka 3D Led tv aldım...Şimdi geldi Ses sistemine ama kararsız kaldım modellerde.Cihazın mutlaka Optik girişi ile Hdmı giriş olmalı yoksa işime yaramayacak.Max 600 TL kadar bir bütçe ile sağlam bir ses sistemi tavsiyesi istiyorum.Hadi dostlar... :D

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ses sisteminde creative çok kalitelidir abi... Bende lg42lm620s aldık. bende yaza doğru düşünüyorum...

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 3 yıl önce Samsung' un 5+1 ev sinema sistemi almıştım, linkte olanın aynısı. Oldukça net ve güzel ses veriyor. Dvd, vcd, mp3, usb, fm radio, aux vs.. ses girişleri mevcut. Bu tip ürünler tavsiye ederim.

http://www.beyazesyaspot.com/?urun-4290.html

güzelmiş, bu cihazı görmemiştim.Estetik olarakda güzel duruyor.Teşekkür ederim...

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
optik giriş+hdmi en iyi çözüm.
model ismi vermeyeceğim ancak marka olarak lg terih edersen tv nin kumandasıyla 2 cihazı da kontrol edebilirsin.kumanda kalabalığı olmaz.

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet Oktay abi Lg üzerine yoğunlaştım herhalde sırf bu yüzden Lg alacağım ama Sony lerin ses kalitesine bayılıyorum.

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Üst seviyeye çıkmak isterseniz çok kaliteli AVR'ler ve hoparlörleri ikinci el ya da sıfır edinebilirsiniz ki hem bu tip sistemlerden hem de önereceğim çözümden daha iyi olur ancak belirtilen bütçe için bu seviyedeki home theatre sistemlerine göre bence Logitech Z-906 daha iyi bir çözüm.Yaklaşık 700 TL gibi bir fiyatı var,3 boyutlu bir bluray player ile 1000TL civarına çok daha tatmin edici bir ses elde edebilirsiniz.Bulunduğunuz yerdeki bir teknoloji mağazasında mutlaka karşılaştırmalı olarak ve gereken bağlantılar yapılmış şekilde dinleyin.