Astra J aracıma Bose Ses Sistemi

mrtklc

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul

Merhaba Opel Astra J 2014 Cosma Cd 600 Ses sistemine sahip aracıma Bose ses sistemi takmayı düşünüyorum, Subwoofer fıyatları nelerdir astra j aracıma uyum sağlarmı arkaya bagaja koyabilirmiyim yardımcı olabilirseniz sevinirim.Bir de daha önce yapan varsa memnunmudur . Arkadaşım seat araca seat sound aldı istepne yerıne 18 lastik ile beraber koyulabiliyor ve bende cok memnun kaldım eğer astra yada böyle bir şey yapma imkanım varsa yardımlarınızı bekliyorum !

Son düzenleme:

cagatay16

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Astrada opsiynel bose var ve siz onu mu sonradan araca takmak istiyorsunuz yoksa. Bose universal sistem alıp onu mu montajlamak istiyorsunuz?
Eğer universal sistemse pandizotçular stepne yerine göre kalıp çıkarıp güzelce mdfden kutu yapıp subwooferı oraya mont edebilirler. Cd600de amfi çıkışı olduğunu sanmıyorum bunun içinde kaliteli çeviriciler var. Bu her yerde satılan çeviricileri takmanızı önermeme ses kalitesi çok fark ediyor. Ayrıca amfileri ve hoperlörleri takınca ses kalitesi artacaktır fakat tam performans için iyi bir yalıtım şart. Standart dinleyici aradaki farkı çok anlamaz ama müzik kulağı olan biriyseniz çok fark yarattığını duyacaksınız.

• Beğen
Tepkiler: omeroz ve mrtklc

mrtklc

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Astrada opsiynel bose var ve siz onu mu sonradan araca takmak istiyorsunuz yoksa. Bose universal sistem alıp onu mu montajlamak istiyorsunuz?
Eğer universal sistemse pandizotçular stepne yerine göre kalıp çıkarıp güzelce mdfden kutu yapıp subwooferı oraya mont edebilirler. Cd600de amfi çıkışı olduğunu sanmıyorum bunun içinde kaliteli çeviriciler var. Bu her yerde satılan çeviricileri takmanızı önermeme ses kalitesi çok fark ediyor. Ayrıca amfileri ve hoperlörleri takınca ses kalitesi artacaktır fakat tam performans için iyi bir yalıtım şart. Standart dinleyici aradaki farkı çok anlamaz ama müzik kulağı olan biriyseniz çok fark yarattığını duyacaksınız.
Yok hayır benim araçta hoparlör olarak pioner marka ses sistemi olarak cd 600 ses sistemi var ayrıca subbofer almak istiyordum arkaya istepne yerine

Merturkarslan

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
.

Üst Alt