eski konu

emrew

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
u eski konuları nasıl bulabılıyoz mesela ben 2 ay once acılmıs bı konu yu tekrar bakmak ıstıyom ama bulamıyom

ilhaann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konu beni aşar kardş:D

s5000542bo4.jpg

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bişey soracm ben yaklaşık 3aydır üyeyim ama bi türlü konu açamıyorum nasıl yapıyoruz bu işlemi bende konu açıp yazmak istiyorum sevabına söyleyin bizahmet:mad:

kurt_35li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelim net ana sayfaya gel orda solda yeni konu ac diye yazıyo oraya gir baslık yaz konuyu ya onayla o kadar ok

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kurt_35li' Alıntı:
opelim net ana sayfaya gel orda solda yeni konu ac diye yazıyo oraya gir baslık yaz konuyu ya onayla o kadar ok
saol yardımcı oldugun için ama bende ana sayfada yeni konu aç diye birşey yazmıyor ?

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar KONU açmak için ana sayfdan değil, ANA KONU BAŞLIK larının içinden; YENİ KONU butonuna tıklamanız gerekiyor...

Yani LAF LAFI AÇIYOR' a girdikten sonra VEYA (üye arşivi, opel sohbetlerimiz vs. vs. vs.) BU ana kısımlara girdikten sonra, YENİ KONU AÇ butonunu görürsünüz...

Bunun dışında KENDİ AÇTIĞINIZ veya Başkasının açtığı bir konuyu bulmak içinde çeşitli yöntemler var.

ARAMA kısmına girdiğiniz zaman forumun (arama butonu üst kısımda sağ üst köşede NICK'İNİZİN Tam altına denk gelir) GELİŞMİŞ ARAMAYA tıkladıktan sonra seçeneklerden yararlanabilirsiniz...

BU SEÇENEKLERDE Nick'e göre aratma, belli ANA BAŞLIK larda aratma vs. vs.
Zaten tanab TÜRKÇE.
biraz kurcalayın arkadaşlar ;)