Elektrikli Boya Tabancaları

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
İşçilik isteyen bir iş, boya çok hassastır, öyle bişey ki üzerinde parfüm varsa bile hatalı düşüyor. Basıncı nasıl bu makinenin bilmiyorum ama eğer zayıfsa boya çiğ düşer, noktalı şekilde desen bırakır. Ben olsam test etmeden görmeden almazdım.

Merak ettiğim şey de bu : Püskürtme gücü, kapasitesi. Boya düşümünü test etmeyi bende çok istiyorum ama nerede..

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merak ettiğim şey de bu : Püskürtme gücü, kapasitesi. Boya düşümünü test etmeyi bende çok istiyorum ama nerede..
Yapı marketlerde dönem dönem bu tür ürünlerin teşhir harici tanıtımı yapılıyor, en mantıklısı bu.

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Yapı marketlerde dönem dönem bu tür ürünlerin teşhir harici tanıtımı yapılıyor, en mantıklısı bu.

Bim de 50 liraya var akşam alıp deneyeceğim, en azından daha iyisi işimizi görür mü onu görürüz.

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba boyama islemi icin düsünülüyorsan sakin derim bende benzeri var ben bahce de tahta citi boyamada kullaniyordum simdiki evimde bahce cit yok yatiyor garajda calisip calismadigindan bile emin degilim.aslina bakilirsa cok gerekli bir sey degil.

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
araba boyama islemi icin düsünülüyorsan sakin derim bende benzeri var ben bahce de tahta citi boyamada kullaniyordum simdiki evimde bahce cit yok yatiyor garajda calisip calismadigindan bile emin degilim.aslina bakilirsa cok gerekli bir sey degil.

Ahsap vernikleme, plasti dip kullanimi icin.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bim de 50 liraya var akşam alıp deneyeceğim, en azından daha iyisi işimizi görür mü onu görürüz.

50 lira aslında uygun bir rakam, Bimin el aletleri fena değil, basınçlı yıkama makinesi almış dayım bahçe evine, arka arkaya 3 araba yıkadık, gayet yeterli kalitede.