Ses Sistemi Hakkında Görüş ve Önerilerinize İhtiyacım Var...

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Ses Sistemi Hakkında Görüş ve Önerilerinize İhtiyacım Var...

Minigun link' Alıntı:

Beyefendi Focal diyoruz infinity diyoruz aman goldmaster falan ayıp oluyor aynı konuda adı geçince.  Tüp subwoofer ile dolgun basslar alamazsınız. Sert basslar için düşünülebilir ama goldmaster ekonomik sistemler için tercih edilebilir.

Minigun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben kafamda sistemi kurdum zaten. arkadaş zahmet etmiş bir paylaşımda bulunmuş konuyu havada bırakmamak lazım..  almayı düşündüğüm bir ürün değil.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Minigun link' Alıntı:
ben kafamda sistemi kurdum zaten. arkadaş zahmet etmiş bir paylaşımda bulunmuş konuyu havada bırakmamak lazım..  almayı düşündüğüm bir ürün değil.

O zaman konuyu açmasaydınız zahmet çekmezdi arkadaş. Verilmesi gereken cevap kuru da olsa bir teşekkürle başlayabilirdi.

Minigun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yavuzozkan link' Alıntı:
O zaman konuyu açmasaydınız zahmet çekmezdi arkadaş. Verilmesi gereken cevap kuru da olsa bir teşekkürle başlayabilirdi.

o zaman sizde yorum yapmadan önce yazdıklarımı iyice okusaydınız  her yorumun ardından benim için zaman harcayan emek edip fikir paylaşımında bulunan arkadaşlara teşekkürlerimi ilettiğimi görürdünüz. aynı şekilde farklı fikir beyan eden arkadaşlarımında beyanı benim için değerli. size de bu yorumunuz için teşekkür ediyorum ancak bu güzel ortamı gergin bir havaya sokacak şekilde yorum yapmasaydınız memnun olurdum.
@madmax50 Mustafa beyin değerli tavsiyeleri doğrultusunda sistemimi kuracağım. o kadar zahmet edip fikir ve bilgi anlamında ciddi katkılar sunan kendisine tekrar TEşEKK֜RLER. Saygılarımla

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Pardon. Ben okuması yazması olmayan cahil bir insanım emek nedir teşekkür nedir bilmem. Vakit kayıplarına da tahammülüm hiç olmamıştır. Şuan da yok. İlgili olup cevap yazan tüm arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler. Sayenizde bir şey daha öğrenmiş oluyoruz.

Size de ayrıca teşekkürler.