Elektrikli Boya Tabancaları

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

Elektrikli boya tabancası alacağım, kullanım alanı gerektiğinde her yer olabilir ama ağırlıklı olarak araç üzerinde kullanacağım. Bu tip cihazlardan kullananlar varsa tecrübelerini rica ediyorum.

Mesela,
http://www.hepsiburada.com/liste/bo...px?productId=hrboschpfs65&categoryId=13003104

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bende çok baktım buna benzer ürünlere adamlar reklamlarını yaparken ballandıra ballandıra anlatıyorlar ama işe yaramaz çöpe atılırsa çok fena... bende arkadaşların düşüncelerini bekliyorum. Belki kullanan arkadaşlardan çıkan olacaktır.

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu elektrkli tabancalarla iş yaparken maskelemeyi çok iyi yapmak gerektiği, genelde açık alanlarda kullanılması gerektiği, sesli, zırıltılı çalıştığı ve çalışırken çok toz kaldırdığı boyayı toza çevirdiği için ortamın biraz toz bulutuna döndüğünü söylediler. Bilmem doğru bilmem yanlış.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben ilk çıktığı zamanlar (rus pazarından) bir tane kabaca deneyerek (yanımızda boya olmadığı için su ile denemiştik) almıştım, hiç kullanmak nasip olmadı zira günün birinde lazım oldu kullanayım dedim alet çalışmadı :(. Yeni çıkan ürünler daha kaliteli görünüyor. Profesyonel anlamda çok iyi bir iş çıkaracağını sanmıyorum, amatör işlerde kullanılabilir.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bu elektrkli tabancalarla iş yaparken maskelemeyi çok iyi yapmak gerektiği, genelde açık alanlarda kullanılması gerektiği, sesli, zırıltılı çalıştığı ve çalışırken çok toz kaldırdığı boyayı toza çevirdiği için ortamın biraz toz bulutuna döndüğünü söylediler. Bilmem doğru bilmem yanlış.

Bu tür ürünler evin içinde veya balkonda kullanmaya gelmez, havalandırması iyi olan, temiz garaj veya depo gibi yerlerde kullanmakta fayda var.

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bende çok baktım buna benzer ürünlere adamlar reklamlarını yaparken ballandıra ballandıra anlatıyorlar ama işe yaramaz çöpe atılırsa çok fena... bende arkadaşların düşüncelerini bekliyorum. Belki kullanan arkadaşlardan çıkan olacaktır.

Aynen Nadir abi, Bim' de 50 tl ye var alıp denesem mi diyorum olmazsa geri veririm :)

Kapalı alanda çok kullanışsız her yerin boya tozu olduğunu duydum bende.

Ben ilk çıktığı zamanlar (rus pazarından) bir tane kabaca deneyerek (yanımızda boya olmadığı için su ile denemiştik) almıştım, hiç kullanmak nasip olmadı zira günün birinde lazım oldu kullanayım dedim alet çalışmadı :(. Yeni çıkan ürünler daha kaliteli görünüyor. Profesyonel anlamda çok iyi bir iş çıkaracağını sanmıyorum, amatör işlerde kullanılabilir.

Hep öyle olmaz mı Savaş abi :) Ahşaplar da vernikleme, araç üzerinde plastidip kullanacağım o yüzden çok da profesyonel bir şeye gerek yok.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Vallahi özellikle ben bu ev boyama işinde kullanayım diye çok düşündüm yorumları filan okudum kimisi iyi kimisi kötü diyor bizim milletin yorumu ile de kuyuya inilmiyor ki... :)

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Vallahi özellikle ben bu ev boyama işinde kullanayım diye çok düşündüm yorumları filan okudum kimisi iyi kimisi kötü diyor bizim milletin yorumu ile de kuyuya inilmiyor ki... :)

Adam süper mükemmel acayip bir şey yazmış 5 üzerinde 1 yıldız vermiş :D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

Elektrikli boya tabancası alacağım, kullanım alanı gerektiğinde her yer olabilir ama ağırlıklı olarak araç üzerinde kullanacağım. Bu tip cihazlardan kullananlar varsa tecrübelerini rica ediyorum.

Mesela,
http://www.hepsiburada.com/liste/bo...px?productId=hrboschpfs65&categoryId=13003104

Eğer yer sıkıntın yoksa o ürünü alacağına bu ürünü al derim http://www.koctas.com.tr/kompresor-ve-aksesuarlari/performance-power-kompresor-24-lt/1252-2670/

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et