Ehliyet sinavinda kaç puan almiştiniz.

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hepsinden 100 alınca kurs parasında indirim oluyor gibi bi efsane vardı doğru mu bu :D

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben direksiyonu haqtırlıyorum :D Arkadak heriflerle kavga ettim tam sınırda kurs müdürünün araya girmesiyle not verdiler :D 78 miydi 75 miydi neydi ama tam en alt sınır.Neymiş niye arkama dönmemişimde aynalardan geri gelmişim.Koskoca isuzu kamyonette dön arkanı ne görüyon bana da söle dedim :D
oda enteresanmış. vay anasına aynalardan geri gelebiliyor demiyolarda, bide kızıyolar. şöförlüğü kamyonda öğrendiğimdenmidir nedir hiçbizaman geri dönmem hep aynalardan giderim. bide ara gazı vermeden edemiyorum. kamyondan kalma alışkanlık :)

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oda enteresanmış. vay anasına aynalardan geri gelebiliyor demiyolarda, bide kızıyolar. şöförlüğü kamyonda öğrendiğimdenmidir nedir hiçbizaman geri dönmem hep aynalardan giderim. bide ara gazı vermeden edemiyorum. kamyondan kalma alışkanlık :)

İşin ilginç yanı arabayı ayna hizasında daracık yerden geçirdim :D Herifler tırstımı nedir :D Ama harbiden heriflere dalmanın eşiğinden trafik polisinin araya girmesiyle döndüm.Bu arada senin memleketten aldım ehliyeti akçaabat karadeniz sürücü kursu :) Büyük meydandaki caminin arkasındaki kurstan :D

Rotweiler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.azmiallusoglu.com
99 99 100

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşin ilginç yanı arabayı ayna hizasında daracık yerden geçirdim :D Herifler tırstımı nedir :D Ama harbiden heriflere dalmanın eşiğinden trafik polisinin araya girmesiyle döndüm.Bu arada senin memleketten aldım ehliyeti akçaabat karadeniz sürücü kursu :) Büyük meydandaki caminin arkasındaki kurstan :D
o sürücü kursunun sahibi köylümdür. hatta şuan köyün muhtarı :)

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Direksiyon ve motor 100, diğeri 98 di elleğam :D

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla okadar zamanda olmadi ama hatirlamiyorum simdi hepsi 90 in ustundeydi direksiyon 100 du guzel gunlerdi o gunler bekleme gunleri :D heyecanla bekliyodum ah ahhh :D