dizel kango alayı düşünüyorum ne derseniz..!!!

MAVİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim şirkette var 1,9 arasıra edirneye gidiyorum. 250 300 kg yük varsa iyi eğer boşsa çok geziyor. Biraz fazla basınca insan tırsıyor.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende Connect le alakalı bir sürü şikayet duydum o yüzden önermiyorum Combo yada doblo bence Kangoo kesinlikle alma yaramaz bi araba ne için kullanılacağını bilmiyorum ama Starex de tercih sebebin olabilir bence parçası filan ucuz iyi gidiyo kullanması zevkli bi araç

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Tek avantajı parçalarının diğerlerine göre daha uygun olması bildiğim kadarıyla ...

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
al derım ancak 1.5 motorların mazot fılıtresı komple degısıyor bı kolay kı:D.D hıc ugrasmadım bugun degıstımde:D 4 tane geçmeli hortum söktum yenısını taktım.. 50 ytl bu bıraz musterıye yazık oluyor ıste ancak o aracı almadan dusunecektı.. yada onu gözden cıkaracak

SeSSiz

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selçuk kardeş işte kango kullanıyorum benım kendimde combo var combo en iyisi derim kango veya doblo yada connect tavsiye etmem doblolar 100000 sonra kesin motor gidiyomuş connect ler çok yakıyo kangolar güvenilir değil sen en iyisi combo al hem rahat hem az yakıyo hem güvenilir araba.

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
parçası bol ve pahalı deil!yakıt tüketimi gayet ii!65 hpliğin performansı gayet başarılı!bide 80 hp lik varr!onu hiç kullanmadım ama 65 hp tatmin edicii!sağlamda bi arabbaa bence iidir yanii!tabi kötü yanlarda varr!konforuu pek ii deil birde virajlarda gayet zayıff!bence yinede alınabilecek bi araçç!ama performans aramıyosan combo 1.3 cdti al!hem daha konforlu virajlardada daha etkilii!

yılmaz85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mümküse eğer başka bir marka düşün bi yakınımda var hiç memnun değil temiz bir araç olmasına rağmen motoru yandı 8 milyar masraf ettik bunun dışında yola tutunması iyi değil yüksek hızlarda direksiyon kabiliyeti çok kötü ve konforlu değil